reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Renex
Przemysł elektroniczny |

Renex ocenia 2022 rok jako czas sukcesu

Grupa RENEX w 2022 roku stawiała na dynamiczny i ciągły rozwój, umacniając tym samym swoją pozycję wiodącego dostawcy linii produkcyjnych SMT w segmencie MŚP.

W minionym roku Evertiq wspominał o Grupie Renex w kontekście rozszerzania działalności, podsumowaniu współpracy z AGH oraz z ASZ Electronics Solutions, nawiązaniu współpracy dystrybucyjnej z firmą Arcadia czy z CRM SYNERGIES.

Postanowiliśmy więc skontaktować się z przedstawicielami grupy i poprosić o podsumowanie minionego roku. Grupa Renex oceniła 2022 rok jako czas sukcesu i zaznaczyła, że stawiała w nim na dynamiczny i ciągły rozwój, umacniając tym samym swoją pozycję wiodącego dostawcy linii produkcyjnych SMT w segmencie MŚP.

W 2022 roku Renex nawiązał współpracę z wieloma firmami, wdrożył liczne produkty i wziął udział w szeregu targów. Grupa zaznaczyła w nadesłanym nam mailowo podsumowaniu, że skupiała się na wytyczaniu nowych trendów w przemyśle i zapewnieniu najwyższej jakości produktów i usług.

Renex ocenił, że największym wyzwaniem dla grupy w 2022 roku było rozszerzenie portfolio oferowanych produktów o Mobilną Strefę Czystą typu Cleanbox, a także ciągła chęć rozwoju, która od ponad trzydziestu lat nie zwalnia tempa. Dodano, że w ciągu ostatniego roku firma zanotowała wzrost w eksporcie o ponad 30%, a także poszerzyła swoją ofertę o ponad 160 produktów.

„Największą dumą napawa nas otrzymanie wyróżnienia YAMAHA Robotics, zajęcie trzeciego miejsca przez naszego specjalistę w Mistrzostwach World SMT Engineer Grand Prix organizowanych przez YAMAHA SMT Europe oraz docenienie naszego Centrum Technologiczno-Szkoleniowego, które otrzymało Nagrodę Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Kategorii Gospodarka. Braliśmy również udział w 17 wydarzeniach, dzięki czemu pozyskaliśmy nowych klientów, a także zwiększyliśmy świadomość marki własnej Reeco.” – napisała w nadesłanym drogą mailową oświadczeniu Marzena Szczotkowska-Topić, Właściciel Grupy Renex.

Firma chce w 2023 roku zwiększyć ekspansję na rynkach światowych, a także wzmocnić znaczenie marki własnej REECO w eksporcie. Renex nie zwalnia tempa i wciąż chce pozyskiwać nowych klientów, nie zapominając jednak o obecnych, których otacza troską grono Doradców Techniczno-Handlowych. 

Grupa Renex to polska firma z branży elektronicznej, a zarazem dystrybutor Yamaha SMT oraz Robotics na Polskę i kraje bałkańskie. Renex dysponuje Centrum Technologiczno-Szkoleniowym, w którym można zobaczyć i przetestować urządzenia. Grupa Renex dostarcza również usługi doradcze, serwisowe i szkoleniowe. W ośrodku działa Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Yamaha dostarczające wiedzę specjalistyczną dotyczącą obsługi i programowania urządzeń i robotów przemysłowych, w tym robotów typu Scara.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-2
reklama
reklama