reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© renex
Biznes |

Grupa RENEX dystrybutorem CRM SYNERGIES

Założona w 1996 roku hiszpańska firma CRM SYNERGIES to producent wyrobów lutowniczych, a przy tym jeden z najważniejszych producentów cyny w Europie – podkreśla RENEX w komunikacie.

Grupa RENEX poinformowała o nawiązaniu nowej współpracy dystrybucyjnej z CRM SYNERGIES.

– Oferta firmy przeznaczona dla branży produkcji elektroniki obejmuje szerokie spektrum stopów spoiw wykonanych z wysokiej jakości materiałów pierwotnych. Produkty dostępne są m.in. w formie kulek, sztab czy tzw. preform – czytamy w komunikacie.

Ponadto CRM SYNERGIES oferuje druty lutownicze z różnymi rodzajami rdzeni topnikowych, dostosowane do większości zastosowań spawania ręcznego i zrobotyzowanego w różnych obszarach rynku: elektronicznym, elektrycznym, motoryzacyjnym. Firma projektuje i produkuje też na indywidualne zamówienie.

Hiszpański producent zapewnia też płynne topniki, produkty te są zgodne z wymogami środowiskowymi IPC-J-STD-004.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązanej właśnie współpracy z firmą CRM SYNERGIES. Jest to kolejna sfera i zakres produktów jakie rozszerzą naszą kompleksową ofertę kierowaną do branży produkcji i naprawy elektroniki. Kluczowym jest dla nas dostarczanie technologii i rozwiązań na najwyższym światowym poziomie – komentują Marzena Szczotkowska-Topić i Predrag Topić, właściciele RENEX Group.

 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 13 2024 16:53 V22.3.28-2