reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Renex
Przemysł elektroniczny |

RENEX i ASZ Electronics Solutions podsumowują wspólny projekt

Grupa RENEX i wrocławski ASZ Electronics Solutions podsumowali wdrożenie i pierwszy okres działania nowych linii produkcyjnych.

RENEX, zapewniający szerokie wsparcie szkoleniowe w zakresie standardów montażu pakietów elektronicznych, ochrony antystatycznej oraz programowania i obsługi urządzeń i robotów produkcyjnych, informuje w komunikacie prasowym, że nowe linie produkcyjne ASZ Electronics Solutions osiągną pełną gotowość produkcyjną już w październiku. Inwestycja włoskiej firmy objęła trzy linie do montażu układów elektronicznych, składających się z urządzeń marki YAMAHA oraz HELLER, a także sytemu inspekcji wizyjnej AOI. Moc produkcyjna powinna osiągnąć poziom 50 000 komponentów na godzinę (CPH). 

„Szukając odpowiedniego dostawcy na rynku polskim, trafiliśmy do firmy RENEX, która ma zaplecze sprzętowe tutaj właśnie lokalnie, w Polsce, co pozwala nam czuć się bezpiecznie w przypadku kłopotów w produkcji, czy z linią, jako że mają zaplecze magazynowe części zamiennych. Dzięki urządzeniom, które kupiliśmy udało nam się dotrzeć do wielu nowych klientów. I tutaj przede wszystkim rynek dolnośląski bardzo pozytywnie nas zaskoczył. Spotkaliśmy się z wieloma nowymi klientami, którzy rozpoczęli z nami współpracę. Widzimy, że bardzo pozytywnie zostaliśmy przyjęci przez rynek i dlatego też z dużym optymizmem patrzymy na przyszłość.” – czytamy w komunikacie prasowym Tomasza Nowaka, Dyrektora Sprzedaży w ASZ Electonics Solutions.

ASZ Electronics Solutions działa w sektorze EMS od 2020 roku. Firma obecnie specjalizuje się w montażu małych i średnich serii pakietów elektronicznych. Aktualnie realizuje zamówienia związane z sektorem medycznym, automotiv i budynków inteligentnych.

„Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć, w niewątpliwej historii sukcesu tak szybko rozwijającej się firmy ASZ Electronics Solutions. Daje nam to dużą satysfakcję, że wsparcie i doradztwo jakiego mogliśmy udzielić – w szczególności poprzez nasze CENTRUM TECHNOLOGICZNO-SZKOLENIOWE RENEX spotkało się z takim uznaniem. Wierzymy, że współpraca między naszymi firmami będzie się rozwijać przez kolejne lata.” – komentowali Marzena Szczotkowska-Topić oraz Predrag Topić – współwłaściciele Grupy RENEX.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1