reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay
Przemysł elektroniczny |

Tygodniowy przegląd wiadomości

W tym tygodniu dyrektor zarządzający Norautron Electronics opowiedział nam o rozwoju polskiego oddziału firmy, Airly ogłosiło pozyskanie 2 mln USD, a fabryka Mercedesa w Jaworze ruszyła z produkcją baterii. Sprawdźcie, co jeszcze słychać w branży elektronicznej.

Polska:

Norautron rozwija produkcję w Polsce. LACROIX Electronics inwestuje w Polsce i Francji. Airly pozyskało 2 mln USD. Fabryka Mercedesa w Jaworze rusza z produkcją baterii elektrycznych. Nestmedic pracuje nad nową wersją flagowego urządzenia. Polski producent okapów zwiększy powierzchnię produkcyjno-magazynową. Eberspächer przeniesie część produkcji z Niemiec do Polski. Showroom Fabryki Przyszłości w Krakowie już otwarty. Saule Technologies zorganizuje przetarg na licencję na swój nowy produkt. LS Cable & System przygotowuje się do budowy trzeciej fabryki w Polsce. Spółka zależna Mostostal Zabrze wybuduje dla LG Chem. Akcjonariusze ML System podjęli decyzję o nieprzeprowadzaniu emisji akcji.

Świat:

AMD negocjuje przejęcie Xilinx. Arm wydziela Cerfe Labs. BorgWarner sfinalizował przejęcie Delphi Technologies. Wielka inwestycja Intela w USA już uruchomiona. Toyota i Panasonic rozpoczną produkcję baterii. Microchip przejmuje Tekron. ABB przejęło producenta robotów przemysłowych. W trzecim kwartale wzrosła sprzedaż telewizorów. Nokia i Uniwersytet w Tampere partnerami w celu rozwoju chipów 5G. Akcjonariusze ADI i Maxim zatwierdzili przejęcie.

reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1