reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© EvertiqExpo Przemysł elektroniczny | 15 października 2019

Warsztaty SE Spezial-Electronic podczas Evertiq Expo Kraków 2019

Spotykamy się w EXPO Kraków już za dwa dni! Tegoroczne warsztaty zwieńczy pokaz szybkiego prototypowania PCB przygotowany przez firmę SE Spezial-Electronic. Zapraszamy!

Czym jest Evertiq Expo Kraków? To wydarzenie przeznaczone dla osób z branży elektronicznej, łączące targi w formule table-top, wykłady na temat nowoczesnych technologii i warsztaty. Evertiq Expo Kraków 2019 odbędzie się 17 października 2019 roku w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Expo Kraków, przy ulicy Galicyjskiej 9. Jak zwykle uczestnictwo w Evertiq Expo jest bezpłatne, należy tylko zarejestrować się przez naszą stronę internetową. Króciutkie przypomnienie: pełna lista wykładów i warsztatów znajduje się tutaj. Osoby zainteresowane warsztatami prosimy o zgłoszenie mailem na adres lukasz.jaeszke(at)evertiq.pl. Dotyczy to warsztatów firm: Infineon, Avnet Silica/Dialog Semiconductor i SE Spezial-Electronic, natomiast na warsztaty JM Elektronik rejestracja odbywa się poprzez ten link.
Warsztat „Szybkie prototypowanie PCB” prowadzony będzie przez Marka Zduńczuka, CEO firmy SE Spezial-Electronic. Pokaz zostanie przeprowadzony przy zastosowaniu wiertarko-frezarki. Zaprezentowany zostanie sposób importu danych w formacie Gerber, ich przygotowanie, a następnie zostanie wykonany prototypowy obwód drukowany. - Podczas warsztatu uczestnicy będą mogli zapoznać się z najnowszą frezarko-wiertarką firmy LPKF serii Sx4. Wykonanie prototypowego obwodu pcb rozpocznie się od importu danych – pliki w formacie Gerber oraz ich edycji. Mając przygotowane dane będzie można przejść do spozycjonowania projektu na laminacie i rozpoczęcia wykonywania płytki. Oprogramowanie LPKF CircuitPro prowadzi użytkownika przez kolejne kroki procesu tak, aby zostały wykonane wszystkie niezbędne etapy produkcji – wiercenie, izolowanie ścieżek i padów, wycięcie obrysu. Wbudowana w maszynie kamera pozwala na dokładne zgranie obu warstw płytki – wyjaśnia Marek Zduńczuk.
reklama
July 15 2021 08:57 V18.20.2-2