• /
 • /
Wykładowcy na naszej konferencji to prawdziwi specjaliści w swoich domenach. Spójrz szeroko i poznaj przyszły obraz branży elektronicznej lub zagłęb się w szczegóły najnowszych technologii – pozwól, by konferencja Evertiq Expo stała się punktem startowym dla nowych idei. Wstęp na wszystkie wykłady jest darmowy, wystarczy zarejestrować się jako uczestnik Evertiq Expo Kraków 2019. Miejsca na wykładach nie są rezerwowane.
 • 09:30 - 10:00
  GreenPAK, konfigurowalne układy typu mixed-signal – wprowadzenie
  Avnet Silica
  GreenPAK firmy Dialog Semiconductor to konfigurowalne układy mixed-signal, które umożliwiają w szybki i łatwy sposób zmniejszenie rozmiaru PCB, zużycia energii, kosztów BOMu i czasu projektowania, a także pomagają rozwiązać wiele problemów konstrukcyjnych. Wykorzystując ich konfigurowalne makrocele, można przygotować aplikacje przemysłowe, automotive, konsumenckie i wiele, wiele innych.
 • 10:00 - 10:30
  Automatyka budynkowa oparta o Raspberry Pi
  Leszek Kołdys - Key Account Manager - Farnell
  Norbert Sałek - Specjalista Techniczny - Farnell
  Zapraszamy na prezentację rozwiązań w pomieszczeniach w ramach systemu automatyki budynkowej opartej o Raspberry Pi. Dodatkowo zaprezentujemy Państwu komputer Raspberry Pi 4 oraz jego możliwości przy tworzeniu systemu automatyki budynkowej i nie tylko. Przygotowaliśmy też niespodziankę dla uczestników.
 • 10:30 - 11:00
  5 sposobów na zwiększenie szansy rynkowego sukcesu projektowanego urządzenia elektronicznego
  Piotr Andrzejewski - Menadżer Segmentu Przyłączy do Urządzeń - Phoenix Contact Sp. z o.o.
  Poruszone będą kwestie pomijanego często aspektu właściwego doboru przyłączy i obudów. Warto sięgnąć po nowe techniki/technologie/trendy, które pozwolą nie tylko na bardziej ekonomiczną produkcję ale także zagwarantują łatwość instalacji, obsługi oraz ewentualnego serwisu.
 • 11:00 - 11:30
  Praktyczne zastosowanie LTE Cat.M NB-IoT w rozwiązaniach IoT i Industry 4.0
  Jerzy Kozieł - Head of R&D - Masters
  Tematem wykładu będzie przedstawienie wyzwań związanych z praktyczną adaptacją modułów komunikacyjnych pracujących w paśmie licencjonowanym wspierających standardy łączności bezprzewodowej takie jak LTE Cat.M i NB-IoT. Szczególną uwagę poświęcimy zagadnieniom z zakresu konsumpcji energii w pełnym spektrum działania, od załączenia zasilania po wykonanie transmisji danych.
 • 11:30 - 12:00
  przerwa
 • 12:00 - 12:30
  Możliwości ochrony elektronicznej - spostrzeżenia na temat technologii powlekania i enkapsulacji
  Fabian Varel - Technical Sales Manager - ELANTAS Europe GmbH
  Powłoki konformalne i materiały do ​​hermetyzacji stają się coraz ważniejsze ze względu na stale rosnące wymagania przemysłu elektronicznego. Jeśli chodzi o prostą izolację elektryczną i ochronę przed korozją, wystarczająca może być powłoka cienkowarstwowa. Jednak w celu absorpcji drgań i trudnych warunków środowiskowych może być konieczne całkowite zamknięcie komponentów. Prezentacja omówi obie możliwości ochrony z odpowiednimi zaletami. Co więcej, sesja zapewnia wgląd w różne technologie, takie jak powłoki konformalne na bazie rozpuszczalnika i bezrozpuszczalnikowe, technologię UV i utwardzania cieplnego, a także porównanie pojedynczego składnika z dwuskładnikowymi materiałami do zalewania.
 • 12:30 - 13:00
  Advantages of hardware consolidation for edge computing
  Michael Golod - EMEA Partner Manager - Congatec
  Control of multiple real-time and non-real time tasks including smart vision, artificial intelligence (AI), robotics control and – optionally – IIoT-based monitoring, maintenance and management
 • 13:00 - 13:30
  Bezpieczeństwo systemowe
  Robert Panufnik - Microdis
  Funkcjonalności nowoczesnych modułów LTE Cat.M1 i NBIoT
 • 13:30 - 14:00
  Konstrukcja i projektowanie systemów bateryjnych. Czym właściwie jest „bateria” w pojeździe elektrycznym.
  Jakub Zręda - Szef Działu Badań i Rozwoju - Wamtechnik
  Rynek ogniw bateryjnych i jego wpływ na kształtowanie się kosztu systemu bateryjnego w pojeździe elektrycznym. Składniki systemu bateryjnego: jakie koszty poszczególnych komponentów składają się na koszt systemu bateryjnego pojazdu. Przyszłość systemów baterii w pojazdach: dlaczego tak, a nie inaczej.
 • 14:00 - 14:30
  Demistyfikacja 5G
  Jean-Louis Mendes - BDM RF&Microwave Solutions Business Unit - Molex
  Wprowadzenie i ewolucja rynku 5G / Prawdziwe oblicze 5G
 • 14:30 - 15:00
  Cadence PSpice: Optymalizacja projektów oraz modelowanie w C++
  Tomasz Górecki - Eastern Europe Manager - FlowCAD
  W trakcie wykładu oprócz wprowadzenia do modelowania w PSpice, omówimy automatyczną optymalizację projektów oraz modelowanie w C++.

 • 08:30 - 10:30
  Sterowanie silnikiem w oparciu o inteligentne układy IPM z rodziny iMotion
  Infineon
  Wprowadzenie do sterowania silnikiem / Przedstawienie dedykowanego oprogramowania oraz rozwiązań IMotion / Warsztat przy zastosowaniu IMM100
 • 10:30 - 12:30
  Warsztaty Power Solutions czyli życie elektroniki pod ciągłym napięciem
  Sławomir Szczepaniec - Product Manager Power Solutions - JM elektronik
  Uczestnicy warsztatów empirycznie sprawdzą własności elektryczne ogniw o różnej konstrukcji oraz zapoznają się z wiodącymi trendami w dziedzinie Power Solutions. (Dla potrzeb warsztatów zostanie zaprezentowanych ponad 50 ogniw).
 • 12:30 - 14:30
  SmartBond BLE SoC: mały pobór mocy, niewielkie rozmiary i niski koszt bez kompromisów
  Avnet Silica
  Rodzina SmartBond BLE firmy Dialog Semiconductor, oferuje z jednej strony najmniejsze i najbardziej niskomocowe mikrokontrolery bezprzewodowe, a z drugiej najbardziej zaawansowane i bogate w funkcje wielordzeniowe układy typu SoC. Niezależnie od tego, czy szukasz małego i niskomocowego mikrokontrolera z BLE do prostej aplikacji noszonej, czy też najmocniejszego, opartego na rdzeniu Cortex-M33 układu scalonego ze zintegrowanymi przetwornicami napięcia, z kontrolerem wyświetlacza i sterownikiem haptics – znajdziesz tutaj odpowiednie rozwiązanie.
 • 14:30 - 16:00
  Szybkie prototypowanie PCB
  Marek Zduńczuk - CEO - Spezial Electronic
  Pokaz szybkiego prototypowania PCB przy zastosowaniu wiertarko-frezarki. Pokarzemy sposób importu danych w formacie Gerber, ich przygotowanie, a następnie zostanie wykonany prototypowy obwód drukowany.
Czekamy na Wasze propozycje wykładów. Wykład musi mieć charakter niekomercyjny, a skrót (100-150 wyrazów) powinien opisywać zawartość proponowanego wystąpienia. Chcielibyśmy także poznać osobę prezentera, tak więc poza imieniem i nazwiskiem prześlijcie nam jego stanowisko służbowe, reprezentowaną firmę oraz adres mailowy.
Prowadzimy szeroko zakrojoną akcję promocyjną w naszych mediach społecznościowych. Być może nie jest to pierwszy sposób budowania marki w branży produkcji elektroniki, który przychodzi do głowy, a efekt raczej nie potrwa przez całe życie, ale zapewni Ci promocję nieco dłużej, niż gdybyś robił to samodzielnie. Możesz na nas polegać. Zamieszczaj posty na twitterze, facebooku i instagramie o swoim udziale w Evertiq Expo, używając poniższych hasztagów:

#ExpoKRK — #Evertiq — #EvertiqExpo — #EvertiqNewsNetwork

Komentarz Evertiq odnośnie maili będących próbą oszustwa

Evertiq jednoznacznie dystansuje się od krążących wiadomości mailowych. Te maile nie są w żaden sposób połączone z Evertiq i nie odzwierciedlają etyki tej firmy.

Evertiq nie sprzedaje, nie dystrybuuje ani nie kupuje odwiedzających i ich danych kontaktowych.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące tej kwestii, skontaktuj się z zespołem Evertiq.

Kontakt

Project Manager
Anders Björsell
+46 70 560 91 91
Sprzedaż
Łukasz Jaeszke
+48 609 130 180