• /
  • /

Evertiq Expo to dużo więcej niż jednodniowe wydarzenie!

Evertiq Expo to targi w formule table-top oraz wykłady na temat nowoczesnych technologii, połączone w jedno ekscytujące wydarzenie dla branży elektronicznej. Kontakty, które tu nawiążesz, pomogą Ci rozwinąć swój biznes i wejść na kolejny poziom. Nie przegap możliwości rozmowy z potencjalnymi dostawcami oraz partnerami i zarejestruj się już dziś, a na kilka dni przed imprezą prześlemy Ci wejściówkę oraz mail z przypomnieniem i wszystkimi niezbędnymi informacjami.

Evertiq Expo Kraków 2019, Expo Kraków, 17 października 2019

Oczywiście Evertiq Expo nie mogłoby się odbyć bez naszych wystawców i sponsorów. Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży, by poznać szczegóły dotyczące wystawiania się na naszej imprezie lub by zostać sponsorem. Jesteśmy przekonani, że nie można przegapić okazji, by uczestniczyć w spotkaniu networkingowym, odbywającym się w wieczór poprzedzający Evertiq Expo. A może jesteś zainteresowany udzieleniem wywiadu? Skontaktuj się z naszymi dziennikarzami, którzy tylko czekają, by porozmawiać z ludźmi, których nowoczesne idee wpłyną na to, jak będzie wyglądała nasza przyszłość. Prowadzimy szeroko zakrojoną akcję promocyjną w naszych mediach społecznościowych. Być może nie jest to pierwszy sposób budowania marki w branży produkcji elektroniki, który przychodzi do głowy, a efekt raczej nie potrwa przez całe życie, ale zapewni Ci promocję nieco dłużej, niż gdybyś robił to samodzielnie. Możesz na nas polegać. Zamieszczaj posty na twitterze, facebooku i instagramie o swoim udziale w Evertiq Expo, używając poniższych hasztagów:

#ExpoKRK — #Evertiq — #EvertiqExpo — #EvertiqNewsNetwork

Expo Kraków to

  • Oferta produktów i usług kilkudziesięciu dostawców.
  • Szereg interesujących wykładów, prezentujących innowacyjne rozwiązania na polu montażu elektronicznego, projektowania układów oraz komponentów.
  • Lunch i bufet przekąskowy, stwarzający odpowiednią atmosferę do spotkań i rozmów z klientami i partnerami z branży.

Dlaczego Kraków?

Kraków to jedno z najaktywniejszych centrów młodych firm elektronicznych w Polsce. Niektóre z nich - jak Estimote czy Husarion – to już uznane marki, wiele z nich wydaje się stać u progu sukcesu. Krakowski Park Technologiczny czy klaster LifeScience to przykłady dobrze prowadzonego wsparcia instytucjonalnego dla młodego biznesu. Kraków to również siedziba co najmniej kilkunastu uznanych polskich firm, niejednokrotnie o światowym zasięgu. Comarch, Fideltronik czy giełdowy ES-System to tylko przykłady firm, które zna już chyba każdy. A jest ich przecież znacznie więcej. W Krakowie usadowiło się również wiele firm z kapitałem zagranicznym, czego najlepszym przykładem są Centrum Techniczne Delphi czy Motorola Solutions. Kolejnym elementem układanki jest środowisko akademickie, z dwiema przodującymi uczelniami: Akademią Górniczo Hutniczą oraz Politechniką Krakowską. Szczególne znaczenie Krakowa zauważają też kluczowe firmy dystrybucyjne naszego sektora, takie jak na przykład Farnell element14, który w Krakowie ulokował centrum obsługi, Micros czy Conrad Electronics. Kraków jest atrakcyjny również dlatego, że … jest blisko aglomeracji katowickiej, z kolejnymi dziesiątkami interesujących firm elektronicznych. Hotel, w którym odbędzie się Evertiq Expo Kraków, jest doskonale skomunikowany z Górnym Śląskiem.
The Video Illustrates our latest Evertiq Expo in Warsaw.

Partner

Evertiq Expo jest organizowana przez Evertiq New Media AB.

Kontakt

Project Manager
Anders Björsell
+46 70 560 91 91
Sprzedaż
Łukasz Jaeszke
+48 609 130 180