/
/Evertiq Expo Kraków - THE NETWORKING EVENT FOR
THE ELECTRONICS INDUSTRYWitamy na Evertiq Expo Kraków, które odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków, 17 października 2019! Przyłącz się do najbardziej interesującego wydarzenia w branży elektronicznej, łączącego najwyższej klasy wykłady oraz prezentację oferty czołowych dostawców z obszarów projektowania elektroniki, technik produkcji, dostaw komponentów czy PCB.

Expo Kraków to

  • Oferta produktów i usług kilkudziesięciu dostawców.
  • Szereg interesujących wykładów, prezentujących innowacyjne rozwiązania na polu montażu elektronicznego, projektowania układów oraz komponentów.
  • Lunch i bufet przekąskowy, stwarzający odpowiednią atmosferę do spotkań i rozmów z klientami i partnerami z branży.

Dlaczego Kraków?

Kraków to jedno z najaktywniejszych centrów młodych firm elektronicznych w Polsce. Niektóre z nich - jak Estimote czy Husarion – to już uznane marki, wiele z nich wydaje się stać u progu sukcesu. Krakowski Park Technologiczny czy klaster LifeScience to przykłady dobrze prowadzonego wsparcia instytucjonalnego dla młodego biznesu.

Kraków to również siedziba co najmniej kilkunastu uznanych polskich firm, niejednokrotnie o światowym zasięgu. Comarch, Fideltronik czy giełdowy ES-System to tylko przykłady firm, które zna już chyba każdy. A jest ich przecież znacznie więcej.

W Krakowie usadowiło się również wiele firm z kapitałem zagranicznym, czego najlepszym przykładem są Centrum Techniczne Delphi czy Motorola Solutions.

Kolejnym elementem układanki jest środowisko akademickie, z dwiema przodującymi uczelniami: Akademią Górniczo Hutniczą oraz Politechniką Krakowską.

Szczególne znaczenie Krakowa zauważają też kluczowe firmy dystrybucyjne naszego sektora, takie jak na przykład Farnell element14, który w Krakowie ulokował centrum obsługi, Micros czy Conrad Electronics.

Kraków jest atrakcyjny również dlatego, że … jest blisko aglomeracji katowickiej, z kolejnymi dziesiątkami interesujących firm elektronicznych. Hotel, w którym odbędzie się Evertiq Expo Kraków, jest doskonale skomunikowany z Górnym Śląskiem.


The Video Illustrates our latest Evertiq Expo in Warsaw.
Evertiq Expo jest organizowana przez Evertiq New Media AB.

Kontakt

Sprzedaż
Łukasz Jaeszke
+48 609 130 180
Program Konferencji
Łukasz Jaeszke
+48 609 130 180
Project Manager
Anders Björsell
+46 70 560 91 91