• /
  • /

Evertiq Expo to dużo więcej niż jednodniowe wydarzenie!

Evertiq Expo to targi w formule table-top oraz wykłady na temat nowoczesnych technologii, połączone w jedno ekscytujące wydarzenie dla branży elektronicznej. Kontakty, które tu nawiążesz, pomogą Ci rozwinąć swój biznes i wejść na kolejny poziom. Nie przegap możliwości rozmowy z potencjalnymi dostawcami oraz partnerami i zarejestruj się już dziś, a na kilka dni przed imprezą prześlemy Ci wejściówkę oraz mail z przypomnieniem i wszystkimi niezbędnymi informacjami.

Evertiq Expo Kraków 2019, Expo Kraków, 17 października 2019

Oczywiście Evertiq Expo nie mogłoby się odbyć bez naszych wystawców i sponsorów. Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży, by poznać szczegóły dotyczące wystawiania się na naszej imprezie lub by zostać sponsorem. Jesteśmy przekonani, że nie można przegapić okazji, by uczestniczyć w spotkaniu networkingowym, odbywającym się w wieczór poprzedzający Evertiq Expo. A może jesteś zainteresowany udzieleniem wywiadu? Skontaktuj się z naszymi dziennikarzami, którzy tylko czekają, by porozmawiać z ludźmi, których nowoczesne idee wpłyną na to, jak będzie wyglądała nasza przyszłość. Prowadzimy szeroko zakrojoną akcję promocyjną w naszych mediach społecznościowych. Być może nie jest to pierwszy sposób budowania marki w branży produkcji elektroniki, który przychodzi do głowy, a efekt raczej nie potrwa przez całe życie, ale zapewni Ci promocję nieco dłużej, niż gdybyś robił to samodzielnie. Możesz na nas polegać. Zamieszczaj posty na twitterze, facebooku i instagramie o swoim udziale w Evertiq Expo, używając poniższych hasztagów:

#ExpoKRK — #Evertiq — #EvertiqExpo — #EvertiqNewsNetwork

Expo Kraków to

  • Oferta produktów i usług kilkudziesięciu dostawców.
  • Szereg interesujących wykładów, prezentujących innowacyjne rozwiązania na polu montażu elektronicznego, projektowania układów oraz komponentów.
  • Lunch i bufet przekąskowy, stwarzający odpowiednią atmosferę do spotkań i rozmów z klientami i partnerami z branży.

Dlaczego Kraków?

Kraków to jedno z najaktywniejszych centrów młodych firm elektronicznych w Polsce. Niektóre z nich - jak Estimote czy Husarion – to już uznane marki, wiele z nich wydaje się stać u progu sukcesu. Krakowski Park Technologiczny czy klaster LifeScience to przykłady dobrze prowadzonego wsparcia instytucjonalnego dla młodego biznesu. Kraków to również siedziba co najmniej kilkunastu uznanych polskich firm, niejednokrotnie o światowym zasięgu. Comarch, Fideltronik czy giełdowy ES-System to tylko przykłady firm, które zna już chyba każdy. A jest ich przecież znacznie więcej. W Krakowie usadowiło się również wiele firm z kapitałem zagranicznym, czego najlepszym przykładem są Centrum Techniczne Delphi czy Motorola Solutions. Kolejnym elementem układanki jest środowisko akademickie, z dwiema przodującymi uczelniami: Akademią Górniczo Hutniczą oraz Politechniką Krakowską. Szczególne znaczenie Krakowa zauważają też kluczowe firmy dystrybucyjne naszego sektora, takie jak na przykład Farnell element14, który w Krakowie ulokował centrum obsługi, Micros czy Conrad Electronics. Kraków jest atrakcyjny również dlatego, że … jest blisko aglomeracji katowickiej, z kolejnymi dziesiątkami interesujących firm elektronicznych. Hotel, w którym odbędzie się Evertiq Expo Kraków, jest doskonale skomunikowany z Górnym Śląskiem.
The Video Illustrates our latest Evertiq Expo in Warsaw.

Partner

Evertiq Expo jest organizowana przez Evertiq New Media AB.

Komentarz Evertiq odnośnie maili będących próbą oszustwa

Evertiq jednoznacznie dystansuje się od krążących wiadomości mailowych. Te maile nie są w żaden sposób połączone z Evertiq i nie odzwierciedlają etyki tej firmy.

Evertiq nie sprzedaje, nie dystrybuuje ani nie kupuje odwiedzających i ich danych kontaktowych.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące tej kwestii, skontaktuj się z zespołem Evertiq.

Kontakt

Project Manager
Anders Björsell
+46 70 560 91 91
Sprzedaż
Łukasz Jaeszke
+48 609 130 180