reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© EvertiqExpo Przemysł elektroniczny | 04 października 2019

Warsztaty JM Elektronik podczas Evertiq Expo Kraków 2019

Jakie rozwiązanie wybrać do zasilania IoT? Jeśli zadajesz sobie takie pytanie, to znaczy, że warsztaty JM Elektronik podczas Evertiq Expo Kraków są dla Ciebie. Uczestnictwo bezpłatne, lecz liczba miejsc limitowana.

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach organizowanych przy okazji targów i konferencji Evertiq Expo Kraków 2019. Dzisiaj kolejny, ostatni już filmik promujący warsztaty przygotowany przez JM Elektronik. Zachęcamy do obejrzenia i oczywiście od rejestracji na warsztaty JM Elektronik po kliknięciu w ten link.
Evertiq Expo Kraków to wydarzenie przeznaczone dla osób z branży elektronicznej, łączące targi w formule table-top, wykłady na temat nowoczesnych technologii oraz warsztaty. Evertiq Expo Kraków 2019 odbędzie się 17 października 2019 roku w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Expo Kraków, przy ulicy Galicyjskiej 9. Darmowa rejestracja na targi możliwa jest pod tym linkiem[/b] Pełna lista wykładów i warsztatów dostępna jest pod tym linkiem, natomiast listę wystawców można znaleźć tutaj.
reklama
July 15 2021 08:57 V18.20.2-1