reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 05 kwietnia 2019

Tygodniowy przegląd wiadomości

W tym tygodniu Manufacturing Market Insider opublikował ranking największych firm EMS na świecie. Zapraszamy do piątkowego przeglądu wiadomości z mijającego tygodnia.

Polska:

Nową fabrykę Rockwell Automotive wybuduje Panattoni Europe. Kolejna inwestycja w park maszynowy firmy R&G. Ambient System utworzy centrum B+R w Gdańsku. Ursus zapowiada zwolnienia i zamknięcie zakładów. VIGO System zdobyło środki na finansowanie inwestycji. Medyczna spółka planuje debiut na GPW. Ater Logic w Polskiej Strefie Inwestycji. 20 polskich innowatorów powalczy o kontrakty podczas Hannover Messe. Amica i APS Energia przedstawiły roczne raporty finansowe. Silvair negocjuje z OSRAM. I oczywiście nieustannie zapraszamy na Evertiq Expo Warszawa, które odbędzie się 16 maja na PGE Narodowym. Tym razem zachęcamy do udziału w wykładzie eksperta firmy OEM Electronics.

Świat:

Manufacturing Market Insider przedstawił ranking największych firm EMS na świecie. ABB i Ericsson będą wspólnie rozwijać automatykę przemysłową. Partnerstwo strategiczne Leoni i relayr. Kitron podpisał nowy kontrakt. Intel Capital zainwestuje 117 mln USD w start-upy. Renesas sfinalizował przejęcie IDT, natomiast Kongsberg zakończył akwizycję biznesu firmy Rolls-Royce. Orbit One ponownie inwestuje w zakładzie w Szwecji.

Technologie:

MIPS Open gotowe. Kosmiczny MCU na ARM.
reklama
reklama
January 15 2021 12:45 V18.15.12-2