reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 15 grudnia 2017

Tygodniowy przegląd wiadomości

Do świąt naprawdę został zaledwie tydzień. Czasu jest niewiele, dlatego szybciutko przypominamy najciekawsze wiadomości mijającego tygodnia.

Polska:

Smile zainwestuje w Warmińsko-Mazurskiej SSE. Amica negocjuje przejęcie marki Fagor. XTPL chce przejść na GPW i podpisuje umowę o dofinansowanie. BMZ Poland zwiększa zatrudnienie. Arrowotworzył nowe biuro w Polsce. Cyfrowy Polsat przejmuje Netię. Naukowcy z Wojskowej Akademii Technicznej opracowali innowacyjne czujniki podczerwieni. Pylon rozliczył II etap budowy Centrum B+R.

Świat:

LG wprowadza nową markę OLED. Toyota i Panasonic rozważają partnerstwo w zakresie baterii do samochodów elektrycznych. Autoliv wydzieli biznes elektroniki. Google otwiera w Chinach centrum sztucznej inteligencji. Apple zainwestuje w Finisar. ESA chce połączyć drony z satelitami. Connect Group zainwestuje w Rumunii. Motoryzacja i IoT będą ciągnąć rynek chipów w górę.

Technologie:

Wszystko o Snapdragon 845. Interfejs pamięci HyberBus od Cypress Semiconductor w standardzie xSPI JEDEC. Płytka do budowy precyzyjnych systemów LiDAR.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
January 23 2020 16:22 V15.4.2-2