reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Biznes | 13 grudnia 2017

Arrow rozszerza działalność w Polsce

Globalny dostawca technologii elektronicznych Arrow Electronics rozszerza działalność w Polsce: kolejny krok firmy to biuro w Gdańsku.

Firma Arrow, obecna już od ponad 12 lat w Polsce, prowadzi swoje biura w Katowicach, Krakowie i Warszawie, Gdyni, a teraz otwiera nowe biuro w Gdańsku, w kompleksie biurowym Olivia Business Centre. Arrow poszukuje nowych pracowników o różnych kwalifikacjach i poziomie wykształcenia do pracy w zakresie m.in. obsługi klienta, inżynierii, finansów, zasobów ludzkich i logistyki – czytamy w komunikacie prasowym. - Region metropolitalny Gdańska rozwija się szybko i cieszymy się, że możemy być częścią tych zmian. W szczególności jeśli chodzi o nowe technologie i przyszłe rynki, Gdańsk jest jednym z najważniejszych ośrodków w Europie Wschodniej, co miało dla nas kluczowe znaczenie w wyborze tej lokalizacji - mówi Adam Stoch, wiceprezes zarządu Arrow Services Sp. z o.o. - Arrow to firma, która wzbogaci nasz region i rynek pracy o kolejne ciekawe propozycje i możliwości rozwoju kariery. Inwestycja przyczyni się tym samym do rozbudowy ekosystemu sektora nowoczesnych usług dla biznesu, który zatrudnia obecnie na Pomorzu ponad 21 000 osób i jest jednym z priorytetowych sektorów naszego województwa - mówi Mieczysław Struk, marszałek województwa pomorskiego.
Firma Arrow z siedzibą w Denver (Colorado USA), jest jednym z największych dostawców technologii związanych z produktami komputerowymi i komponentami elektronicznymi na całym świecie. Firma ma swoje oddziały w ponad 465 lokalizacjach w przeszło 90 krajach. Arrow tworzy innowacyjne rozwiązania dla około 125 000 wiodących producentów technologii elektronicznych stosowanych w domach, przedsiębiorstwach i życiu codziennym. Wspomaga klientów w takich dziedzinach jak chmura informatyczna, mobilność, analiza danych, internet rzeczy, kosmonautyka i obronność oraz analityka biznesowa.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 27 2020 12:33 V18.4.17-1