reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixaba Przemysł elektroniczny | 14 grudnia 2017

Smile zainwestuje w podstrefie Szczytno

Smile, firma która zajmuje się produkcją oraz serwisowaniem sprzętu AGD sprzedawanego pod marką MPM, rozbuduje zakład w Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.
Smile sp. z o.o. otrzymała 12 grudnia 2017 r. zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Planowana inwestycja polega na rozbudowie funkcjonującego zakładu wytwarzającego artykuły gospodarstwa domowego. Przedsiębiorstwo zamierza uruchomić produkcję sprzętu AGD, który do tej pory nie był wytwarzany w zakładzie usytuowanym w Korpelach. Będą to m.in.: odkurzacze, płyty kuchenne, zmywarki i piekarniki.

W ramach projektu zaplanowano:
  • budowę nowego magazynu;
  • budowę pomieszczeń do przechowywania i sortowania zużytego sprzętu AGD;
  • zakup specjalistycznego sprzętu do linii montażowych i serwisowych;
  • zakup specjalistycznego sprzętu do serwisowania sprzętu AGD;
  • zakup i modernizację linii montażowych do nowych grup produktowych.
Spółka zadeklarowała poniesienie nakładów inwestycyjnych w wysokości minimum 5 150 000 zł, zatrudnienie nie mniej niż 3 nowych pracowników oraz utrzymanie zatrudnienia na poziomie co najmniej 34 osób. Inwestycja powstanie na działce o powierzchni 1,1419 ha.

To już trzecie zezwolenie Smile na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Na podstawie dotychczasowych decyzji, spółka zainwestowała w Korpelach 10 032 741 zł oraz zatrudniła 31 nowych pracowników.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 24 2018 23:28 V9.4.0-1