reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixaba Przemysł elektroniczny | 14 grudnia 2017

Smile zainwestuje w podstrefie Szczytno

Smile, firma która zajmuje się produkcją oraz serwisowaniem sprzętu AGD sprzedawanego pod marką MPM, rozbuduje zakład w Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

Smile sp. z o.o. otrzymała 12 grudnia 2017 r. zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Planowana inwestycja polega na rozbudowie funkcjonującego zakładu wytwarzającego artykuły gospodarstwa domowego. Przedsiębiorstwo zamierza uruchomić produkcję sprzętu AGD, który do tej pory nie był wytwarzany w zakładzie usytuowanym w Korpelach. Będą to m.in.: odkurzacze, płyty kuchenne, zmywarki i piekarniki. W ramach projektu zaplanowano:
  • budowę nowego magazynu;
  • budowę pomieszczeń do przechowywania i sortowania zużytego sprzętu AGD;
  • zakup specjalistycznego sprzętu do linii montażowych i serwisowych;
  • zakup specjalistycznego sprzętu do serwisowania sprzętu AGD;
  • zakup i modernizację linii montażowych do nowych grup produktowych.
Spółka zadeklarowała poniesienie nakładów inwestycyjnych w wysokości minimum 5 150 000 zł, zatrudnienie nie mniej niż 3 nowych pracowników oraz utrzymanie zatrudnienia na poziomie co najmniej 34 osób. Inwestycja powstanie na działce o powierzchni 1,1419 ha. To już trzecie zezwolenie Smile na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Na podstawie dotychczasowych decyzji, spółka zainwestowała w Korpelach 10 032 741 zł oraz zatrudniła 31 nowych pracowników.
reklama
reklama
August 05 2020 00:04 V18.8.2-2