reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© tomas popelka dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 09 października 2015

Tygodniowy przegląd wiadomości

W tym tygodniu najchętniej czytaliście ranking producentów złącz oraz wiadomość o inwestycji firmy PIT-RADWAR.
Z kraju:

PIT-RADWAR mocno inwestuje w swoje laboratorium antenowe i w siedzibie w Kobyłce pod Warszawą pojawią się dwie komory bezechowe z kompletnym wyposażeniem.
więcej...

Natomiast jeśli chodzi o inwestycje zagraniczne w naszym kraju, to są szanse by w Opolu powstała fabryka chińskiego producenta oświetlenia.
więcej...

Znamy wyniki kolejnej odsłony konkursu Innolot i można sprawdzić, które to projekty zostały rekomendowane do dofinansowania przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.
więcej...

Ciekawa wiadomość z firmy Action, która postanowiła utworzyć nową spółkę Action Innovative Solutions, działającą w branży beaconów...
więcej...

Ze świata:

W tym tygodniu warto było zerknąć na zestawienie 10 największych producentów złączy przygotowane przez firmę Bishop & Asscociates.
więcej...

Znowu pisaliśmy też o przejęciach: tym razem Dell negocjuje zakup firmy EMC i podobno już niedługo mamy się przekonać, czy rozmowy zakończą się pomyślnie. W branży PCB natomiast Fineline Global przejęło Q.P.I. Group.

Zmiany czekają też firmę Sony, która zamierza wydzielić osobną spółkę półprzewodnikową.
więcej...

A na koniec pożegnania: Assembléon zmienia nazwę na Kulicke & Soffa, a Google to już jedynie spółka należąca do koncernu Alphabet.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 22 2018 20:21 V9.3.2-2