reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Anna Lewandowska Przemysł elektroniczny | 07 października 2015

Wiemy już, jakie innowacyjne projekty dla lotnictwa wybrało NCBR

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju poinformowało o zakończeniu oceny merytorycznej projektów złożonych w ramach konkursu 1/1.2/2015_INNOLOT.
W programie sektorowym „INNOLOT - innowacyjne lotnictwo”, w ramach Działania 1.2 „Sektorowe programy B+R” POIR w 2015 roku. Łączna kwota dofinansowania projektów zakwalifikowanych do dofinansowania to 160 785 074,79 PLN.

– Sektor lotniczy jest jedną z najbardziej innowacyjnych gałęzi polskiej gospodarki. Firmy zrzeszone w Polskiej Platformie Technologicznej Lotnictwa, z którą realizujemy program INNOLOT, rozwijają się dynamicznie, inwestują i zwiększają zaangażowanie w działalność badawczo-rozwojową. Dzięki wsparciu z NCBR podejmą kolejne nowatorskie projekty, które doprowadzą do powstania i rozwoju rodzimych technologii lotniczych, a w efekcie zwiększenia poziomu innowacyjności polskiej gospodarki – mówi prof. Krzysztof Jan Kurzydłowski, dyrektor Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

NCBR rekomendował do dofinansowania 18 projektów spośród 29, które zostały poddane ocenie. Oto kilka, wybranych przez nas przedsięwzięć:© NCBR

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 21 2018 15:38 V9.3.2-2