reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© BeeIN
Biznes |

Polska spółka zwiększa przychody z rynków zagranicznych

Założone w 2015 roku BeeIN szacuje, że w I kwartale 2024 r. uzyskało ponad 8,5 mln zł przychodów ze sprzedaży. W stosunku do analogicznego okresu w ub. r. notowana na rynku NewConnect spółka z sektora OZE zwiększyła udział przychodów z rynków zagranicznych do 47% (vs. 31%). Równocześnie, zgodnie ze strategią opartą na dywersyfikacji produktowej oraz zwinnym zarządzaniu i szybkim reagowaniu na potrzeby rynku, spółka wprowadziła markę własną pomp ciepła beeIN PRO, o czym mówił w rozmowie z Evertiqiem Michał Sochacki, Prezes beeIN.

„Nasza struktura przychodowa wygląda obiecująco dzięki rosnącej sprzedaży wysokomarżowych magazynów energii. Prognozujemy, że wprowadzenie taryf dynamicznych oraz zapowiadane programy finansowego wsparcia prosumentów w zakupie przydomowych magazynów energii jeszcze bardziej zwiększą zainteresowanie tymi urządzeniami. Spodziewamy się, że odbije się to pozytywnie na wynikach finansowych spółki, które będziemy publikować w najbliższych kwartałach” – mówi Michał Sochacki, Prezes beeIN, w komunikacie prasowym.

Spółka zakłada wzrost popularności przemysłowych magazynów energii oraz obserwuje zwiększenie w I kwartale br. zainteresowania pompami ciepła względem analogicznego okresu w 2023 r. 

O tym, że beeIN będzie rozwijało pompy ciepła mówił w lipcu ubiegłego roku w rozmowie z Evertiqiem Michał Sochacki. W październiku natomiast pisaliśmy o tym, że spółka jest na dobrej drodze do osiągnięcia zamierzonego celu.

„Wyszliśmy naprzeciw potrzebom klientów poszukujących nowoczesnych i niezawodnych rozwiązań, wprowadzając na rynek pompy ciepła nowej generacji z czynnikiem chłodniczym R290. Rozpoczęcie dystrybucji urządzeń marki własnej, firmowanych nazwą beeIN PRO, to kolejny kamień milowy na naszej drodze do długofalowego zwiększania wartości spółki dla Akcjonariuszy” – wyjaśnia dalej Michał Sochacki.

Urządzenia sprzedawane pod własnym brandem wyróżnia atrakcyjny design oraz solidna, wyciszona konstrukcja. Nowoczesne pompy ciepła o mocy od 9 kW do 18 kW zostały wyposażone w dotykowy panel sterowania Carel, funkcję 5G Ready oraz wysokiej klasy sprężarkę Panasonic z dotryskiem gazu, pisze w swoim komunikacie beeIN.

„Pompy ciepła beeIN PRO są już dostępne w naszym magazynie. Serdecznie zachęcam do współpracy wszystkich instalatorów i dystrybutorów, którzy poszukują pomp ciepła wykorzystujących propan oraz wyróżniających się ciekawym designem i jednocześnie atrakcyjną ceną” – dodaje Artur Lipiński, Wiceprezes beeIN, w komunikacie prasowym.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama