reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Ekoenergetyka
Przemysł elektroniczny |

Polska spółka z realizacją na niemieckim lotnisku

Ekoenergetyka poinformowała za pośrednictwem wpisu na LinkedInie o kolejnej realizacji w Niemczech, tym razem na lotnisku Lipsk/Halle.

Ładowarki AXON Easy 180 kW zielonogórskiej stały się częścią infrastruktury niemieckiego portu lotniczego Lipsk/Halle — zostały zamontowane w tamtejszym zakładzie obsługi naziemnej PortGround GmbH. 

„Dzięki naszym ładowarkom podróżni mogą cieszyć się komfortem i spokojem, wiedząc, że ich podróż rozpoczęła się już na ziemi z poszanowaniem środowiska. Dołączając do naszego zielonego ruchu, wspólnie tworzymy przyszłość, w której podróżowanie jest nie tylko wygodne, ale także przyjazne dla środowiska” — pisze Ekoenergetyka na LinkedInie.

Jest to kolejna realizacja Ekoenergetyki w Niemczech. W grudniu Evertiq pisał o rozszerzeniu współpracy pomiędzy zielonogórską spółką a niemieckim oddziałem polskiego koncernu – Orlen Deutschland. 

Niemcy nie są jedynym rynkiem, na którym Ekoenergetyka staje się coraz bardziej widoczna. Tylko w ostatnich miesiącach Evertiq pisał o nowych kontraktach spółki w Skandynawii czy w Paryżu


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-2
reklama
reklama