reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Copernic GO
Biznes |

Krakowska spółka szuka lokalizacji pod stacje ładowania

Copernic GO chce do 2030 roku mieć 10 tys. stacji ładowania samochodów na terenie całej Polski. Uważa, że zwiększają one atrakcyjność obiektów, m.in. hoteli, pensjonatów czy restauracji, dlatego wychodzi z propozycją dzierżawy miejsc pod ładowarki samochodowe.

Firma z Krakowa realizuje swoją strategię, budując kolejne stacje ładowaniach, a tych chce mieć 10 tysięcy do 203o roku. W komunikacie prasowym Copernic GO zaznacza, że stacji ma nie zabraknąć w przyszłości na żadnej trasie, dlatego firma już dziś poszukuje lokalizacji na terenie wszystkich województw, oferując przy tym – jak podkreśla – atrakcyjne warunki umowy.

„Przygotowaliśmy różne oferty, jednak stawiamy na indywidualne podejście do potrzeb każdej lokalizacji i każdego właściciela. Wiemy, że stacja ładowania jest dużą wartością dla obiektu” – mówi Rahim Blak, prezes Copernic GO, w komunikacie prasowym.

Copernic GO poszukuje gruntów pod stacje w szczególnie w ważnych komunikacyjnie miejscach – lokalizację przy drogach szybkiego ruchu rozpatruje jako dodatkowy, istotny atut. Z racji, że elektryfikacja postępuje, firma uważa, iż ładowarka samochodowa może być dobrym pomysłem na przyciągnięcie nowych klientów, a zważywszy na prognozy dotyczące wzrostu liczby samochodów elektrycznych w najbliższych latach – obiekty z dostępem do ładowania z każdym rokiem będą tylko zyskiwać na wartości.

Copernic GO działa w branży OZE od 2019 roku, a pierwsze stacje ładowania uruchomił w marcu tego roku. Przypomnijmy, że w styczniu tego roku Evertiq przeprowadził wywiad z Rahimem Blakiem: Prezes Copernic GO mówi o minionym roku.
 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama