reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Sygnis
Biznes |

Sygnis i Prometheus rozpoczęły współpracę

Wczoraj, dwie prężnie rozwijające się polskie spółki – Sygnis SA i Prometheus SA – ogłosiły na swoich kontach na LinkedInie rozpoczęcie współpracy w zakresie badawczo-rozwojowym.

Sygnis nie zwalnia tempa. Dopiero co Evertiq pisał, że polska spółka od innowacyjnego druku 3D podpisała kontrakt z Berger&Kraft Medical, teraz okazuje się, że nawiązała współpracę w zakresie badawczo-rozwojowym z firmą Prometheus, zajmującą się budową nowej generacji bezzałogowych statków powietrznych do profesjonalnych zastosowań w obszarach związanych z bezpieczeństwem, inspekcją zasobów i transformacją cyfrową. 

Na mocy współpracy, Sygnis opracuje dla Prometheusa nowe rozwiązania, w pełni wykorzystujące możliwości technologii addytywnych!  Część zaawansowanych rozwiązań dla polskiego producenta dronów zostanie wypracowana wspólnie. 

Porometheus został założony w 2019 roku, a jego zakład mieści się w kampusie Airbusa na Okęciu. W Prometheusie pracują specjaliści z dzieciny awiacji, informatyki, automatyki, sterowania, nawigacji, łączności i materiałoznawstwa. Pod koniec stycznia firma zaprezentowała nową platformę dronową, o czym pisał Evertiq: Polski producent dronów rozwija się


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2