reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© 3quarks dreamstime.com
Przemysł elektroniczny |

Tygodniowy przegląd wiadomości

W doniesieniach ze świata sporo przejęć, a w naszym kraju: informacje o rozwoju sieci 5G – zapraszamy na pierwszy w tym roku przegląd wiadomości z mijającego tygodnia.

Polska:

Apator podpisał umowę z firmą Energa-Operator. Spółka telemedyczna SiDLY pozyskała inwestora. TIMATE trafi do klientów I-Care Polska – firmy nawiązały współpracę strategiczną. ABB w Polsce zmienia strukturę i zarząd. XTPL zmieniło skład Rady Nadzorczej. VIGO System ma za sobą najlepszy czwarty kwartał w historii. Semicon z dofinansowanie na projekt medyczny. I trzy wiadomości o sieci 5G w Polsce: Play uruchomił sieć 5G w Gdyni, budowę komercyjnej sieci rozpoczął Plus, natomiast Orange, Ericsson oraz Instytut Łączności przetestują działanie dronów w sieci 5G.

Świat:

Dätwyler sprzedaje Distrelec i Nedis. Pendulum Instruments przejął FLC Electronics. Natomiast Sharp przejmuje całkowicie spółkę zależną Skytec UMC. Diodes z grantem na rozwój działalności w Szkocji. Toyota wybuduje miasto przyszłości. OnRobot podsumował 2019 rok. IDT rozpoczyna działalność jako Renesas Electronics America. VARTA AG finalizuje przejęcie. Pożar w fabryce pamięci Kioxia. SpaceX: 60 kolejnych satelitów Starlink na orbicie.

reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-2
reklama
reklama