reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Przemysł elektroniczny | 09 sierpnia 2018

Zapraszamy na pierwsze Evertiq Expo w Krakowie!

Zmieniamy się i rozwijamy dla Was! W tym roku startujemy z pierwszymi targami w Krakowie, a wszystkie nasze imprezy będą występowały pod wspólnym szyldem Evertiq Expo.
Czas ruszyć na południe Polski! Po kilku latach organizowania targów i konferencji w Warszawie postanowiliśmy rozszerzyć ofertę i już 4 października 2018 roku zapraszamy na Everitq Expo Kraków!

W odróznieniu od dobrze już znanej konferencji w Warszawie, impreza w Krakowie w większym stopniu nakierowana jest na potrzeby projektantów elektroniki.

Tak jak wszystkie wydarzenia organizowane przez Evertiq, krakowskie Expo potrwa jeden dzień, podczas którego swoją ofertę produktów i usług dla elektroniki zaprezentuje kilkudziesięciu dostawców – oto lista. Jednocześnie trwać będą wykłady omawiające innowacyjne rozwiązania w zakresie projektowania elektroniki. Jak zwykle też zapewnimy lunch oraz bufet kawowy, co mamy nadzieję pomoże w stworzeniu atmosfery odpowiedniej do rozmów z klientami i partnerami z branży.

Szczególnie chcielibyśmy natomiast zwrócić uwagę na warsztaty przygotowane przez naszych partnerów: Infineon (we współpracy z AM Technologies), Avnet oraz JM Elektronik (we współpracy z Microchip). Chcemy bowiem, by Evertiq Expo Kraków w większym stopniu odpowiadało potrzebom projektantów elektroniki. Więcej na ten temat piszemy w tym artykule.

A więc koniecznie rezerwujcie 4 października i przyjeżdżajcie do hotelu Best Western Premier w Krakowie. Darmowa rejestracja możliwa jest pod tym linkiem

Oto krótki filmik promujący Evertiq Expo!Sponsorami Evertiq Expo Kraków są firmy Farnell element14, Aspocomp i Würth Elektronik.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1