reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Sponsored content by Evertiq
Evertiq

Warsztaty podczas Evertiq Expo Kraków 2018

Nasza nowa konferencja, Evertiq Expo Kraków, ma w większym stopniu odpowiadać potrzebom projektantów elektroniki. Stąd też w programie po raz pierwszy pojawiły się 3 warsztaty, przygotowane przez naszych partnerów.
Wspólne warsztaty Infineon oraz AM Technologies, dotyczące projektowania zasilaczy, opiszemy dokładnie w późniejszym terminie.

Avnet Silica czyli Machine Learning razy trzy Od 11.00 do 13.00

Warsztat 1: Więcej niż obrazowanie (prezenter: Massimiliano Cavazzana, Technology Marketing Manager EMEA, Avnet Silica) Wiele aplikacji opartych na widzeniu maszynowym zawiera w sobie również możliwość uczenia maszynowego. Sensory obrazu oraz dane opisujące obraz w czasie rzeczywistym muszą być optymalizowane, aby ulepszyć funkcje rozpoznawania oraz klasyfikacji. Ta część warsztatu wyjaśni kilka technik oraz technologii mających zastosowanie w czujnikach obrazu, mających za zadanie ulepszenie aplikacji opartych na uczeniu maszynowym. Warsztat 2: Machine Learning – od algorytmu do FPGA (prezenter: Marcin Szymonek, Field Application Engineer, Avnet Silica) Celem warsztatu jest omówienie problemu uczenia maszynowego w odniesieniu do jego sprzętowego wsparcia za pomocą układów programowalnych FPGA. Omówione zostaną: terminologia, dostępne rozwiązania software’owe i sprzętowe oraz dedykowane narzędzia pozwalające na efektywne implementacje algorytmów wykorzystujących sieci neuronowe Warsztat 3: Chmura AI / Azure od Microsoft – wizualizacja przy zastosowaniu HoloLens (prezenter: Martin Grossen, Supplier Business Manager Microsoft Europe, Avnet Silica) W tej części warsztatu przedstawimy strategię sztucznej inteligencji, opracowaną przez Microsoft, w połączeniu z możliwościami rozwiązań w chmurze. Rozwiązania tego typu mają zastosowanie w szczególności kiedy lokalne możliwości przetwarzania są niedostateczne, lecz dostępne jest stabilne połączenie z Internetem. Zobacz naszą prezentację obrazującą potęgę obliczeń w chmurze i nowoczesny sposób wizualizacji danych i wyników. Ilość miejsc na warsztat jest ograniczona do 21. Prosimy o rejestrację uczestnictwa w warsztacie pod adresem:

Kuchenne rewolucje od JM Elektronik Od 13.00 do 15.00

LoRaWAN od kuchni, czyli jak praktycznie i w rozsądnym budżecie: - zbudować urządzenie z wykorzystaniem modułów LoRaWAN, - zbudować sieć LoRaWAN w oparciu o punkty dostępowe, a na koniec - wykorzystać zasoby w chmurze do gromadzenia i wymiany danych. Warsztat na potrzeby nie tylko IoT. LoRaWAN znajduje zastosowanie w SmartCities, AKPiA, M2M. Spis produktów, czyli co mamy do dyspozycji w spiżarni… Omówienie możliwości modułu RN2483, od Microchip, który to może być wykorzystywany w dwojaki sposób - zarówno jako moduł komunikacyjny LoRaWAN, jak i platforma dla aplikacji głównej (przy wykorzystaniu zasobów wbudowanego mikrokontrolera). Prezentacja trendów rynkowych oraz planów rozwoju oferty Microchip w obszarze komunikacji LoRaWAN. Przegląd piekarników i kuchenek, czyli jak zrealizować przepis… Prezentacja wybranych zestawów ewaluacyjnych Microchip dedykowanych LoRaWAN Talerz, łyżka, nóż, widelec, czyli czym się to je… Zapraszamy do zapoznania się propozycjami światowego lidera rynku infrastruktury LoRaWAN, firmy Kerlink. Zaprezentujemy wybrane gateway’e, przybliżymy proces konfiguracji i uruchomienia sieci LoRaWAN. Podzielimy się swoimi doświadczeniami z procesu konfiguracji komunikacji z platformą The Things Network. A na Deser: „Szwedzki stół” JM elektronik posiada szerokie kompetencje w zakresie rozwiązań Wireless i cyklicznie organizuje szkolenia dla inżynierów. W podsumowaniu podzielimy się nowościami i informacjami o trendach w ramach dostępnych rozwiązań LPWAN (Low Power WAN), takich jak: Sigfox, LTE Cat.M, LTE-NB-IoT . Ilość miejsc na warsztat jest ograniczona do 21. Prosimy o rejestrację uczestnictwa w warsztacie pod adresem:
reklama
reklama
April 11 2024 07:39 V22.4.25-2
reklama
reklama