reklama
reklama
reklama
reklama
© Delvitech via Linkedin
Biznes |

Szwajcarska firma patrzy w kierunku Australii

Założony w 2018 roku Delvitech bardzo szybko rozpoczął zagraniczną ekspansję. Teraz konkretny krok został postawiony w kierunku rynku australijskiego — Delvitech nawiązał strategiczne partnerstwo z Embedded Logic Solutions Pty Ltd.

Podczas Evertiq Expo Warszawa 2023 Evertiq rozmawiał z Wei-Lung Chenem, wiceprezesem ds. globalnej sprzedaży w Delvitech SA, który opowiedział nam m.in. o inwestycji w Indiach oraz europejskich planach na 2024 rok.

Szwajcarska firma bez skrępowania chce zostać pionierem zrównoważonego sektora technologicznego, dążąc do lepszego świata poprzez cyfryzację i sztuczną inteligencję. 

Teraz Delvitech ogłosił rozpoczęcie strategicznego partnerstwa z firmą Embedded Logic Solutions Pty Ltd, która została jej dystrybutorem na Australię i Nową Zelandię.

„Współpraca ta stanowi znaczący postęp w naszej strategii rozszerzania globalnej obecności i dostarczania naszych najnowocześniejszych rozwiązań kontrolnych na te krytyczne rynki” — wyjaśnia Delvitech w poście na LinkedInie.


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1