reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq
Przemysł elektroniczny |

Ekspansja szwajcarskiej firmy trwa

Podczas Evertiq Expo Warszawa 2023, nasza Redaktor, Ewelina Bednarz, miała okazję porozmawiać z Wei-Lung Chenem, wiceprezesem ds. globalnej sprzedaży w Delvitech SA, który opowiedział m.in. o inwestycji w Indiach oraz europejskich planach na 2024 rok.

Szwajcarski Delvitech zajmuje się projektowaniem, produkcją i dostarczaniem opartych na sztucznej inteligencji zrównoważonych rozwiązań technologicznych do zautomatyzowanej kontroli optycznej 3D zmontowanych obwodów drukowanych.

Delvitech chce zrewolucjonizować branżę kontroli optycznej poprzez innowacyjne, elastyczne i przyjazne dla środowiska rozwiązanie, które zwiększa wydajność i efektywność kosztową, jednocześnie minimalizując straty surowców i emisję CO2. Szwajcarskiej firmie przyświeca w tym wizja zostania pionierem zrównoważonego sektora technologicznego, dążąc do lepszego świata poprzez cyfryzację i sztuczną inteligencję. 

W rozmowie z Evertiqiem Wei-Lung Chen nie krył, że firma ma ambitne plany dotyczące przyszłości i ekspansji. Nie powinno to dziwić, bowiem Delvitech cały czas prężnie się rozwija, a niedawno podjął również decyzję o wejściu na rynek Azji i Pacyfiku i ruszył z produkcją zautomatyzowanych systemów inspekcji optycznej w Indiach. Wie-Lung Chen stwierdził, że Indie są rynkiem o niespotykanym potencjale, co było głównym powodem tej decyzji. 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1