reklama
reklama
reklama
reklama
© PixabayEvpnaso
Biznes |

Fideltronik zamyka gdański oddział

Tomasz Jasiński, Kierownik Operacyjny gdańskiego oddziału firmy Fideltronik, poinformował za pośrednictwem swojego konta na LinkedInie, że po prawie 15 latach istnienia Fideltronik Poland sp. z o.o. w Gdańsku z końcem marca zniknie z mapy firm produkcyjnych Pomorza.

Fideltronik jest największym polskim dostawcą usług EMS ze 100% polskim kapitałem, którego siedziba główna znajduje się w Suchej Beskidzkiej. Firma zatrudnia 2 500 pracowników w pięciu lokalizacjach na 40 000 m2 powierzchni. 

W grudniu Evertiq pisał o inwestycji firmy w nowy zakład produkcyjny w Krakowie. Teraz jednak okazuje się, że po 15 latach działalności Fideltronik zdecydował się zamknąć swój gdański zakład, który znajdował się przy Trakcie św. Wojciecha 237. 

„Na koniec współpracy przypadła mi w udziale najtrudniejsza z możliwych ról – likwidacja tego oddziału. Mimo, że jest to doświadczenie unikalne, mam nadzieję, że nie będę miał już szansy wykorzystywać go w kolejnych miejscach pracy…” — pisze Tomasz Jasiński na LinkedInie. 

Kierownik Operacyjny gdańskiego oddziału Fideltronika podziękował całej swojej drużynie za wspólnie przepracowane lata, a zwłaszcza osobom, które wytrwały do samego końca i razem z nim „gaszą światło”.

„To był dla mnie prawdziwy zaszczyt być Waszym „kapitanem” w drodze, podczas której mieliśmy dużo okazji, aby się wzajemnie sprawdzić i przetestować naszą pracę zespołową. Jestem przekonany, że możecie patrzeć w przyszłość z całkowitą pewnością siebie, wiedząc, że poradzicie sobie doskonale z nadchodzącymi wyzwaniami” — żegna się ze swoimi współpracownikami Tomasz Jasiński. 

 


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2