reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Teltonika
Przemysł elektroniczny |

Litewska firma ruszyła z budową nowego zakładu

Teltonika niedawno rozpoczęła budowę nowego zakładu montażu elektroniki w Wilnie, tuż obok istniejącego i działającego innego zakładu firmy.

Rozbudową Tektonika chce sprostać rosnącemu popytowi ze strony swoich partnerów. 

W nowym zakładzie litewska firma chce zatrudnić około 700 700 wykwalifikowanych specjalistów do montażu i produkcji różnych urządzeń elektronicznych, takich jak telematyka, sprzęt sieciowy, urządzenia śledzące, narzędzia telemedyczne i inne. O sprawie pisał wcześniej Evertiq: Litewska firma będzie rozwijać chipy

Nowa fabryka elektroniki litewskiej Teltoniki będzie miała trzy piętra i całkowitą powierzchnię 22 700 metrów kwadratowych. Budowa ma zostać ukończona na początku 2025 roku. 

Nowa fabryka będzie miała trzy piętra. Produkcja znajdzie się na parterze i pierwszym piętrze. Do dyspozycji pracowników będzie 10 linii montażu elektronicznego, 20 linii testowych, 4 linie pakujące, nowoczesny magazyn robotów oraz laboratoria. Trzecie piętro zostanie przeznaczone na cele administracyjne.

„Opierając się na naszej wiedzy i odpowiadając na globalne wyzwania związane z dostawami, naszym głównym celem jest posiadanie kompleksowej obsługi w zakresie produkcji elektroniki, obejmującej wszystkie etapy produkcji. W 2022 roku dodaliśmy do naszych możliwości formowanie wtryskowe tworzyw sztucznych. W 2025 roku otworzymy nowy zakład produkcyjny i rozpoczniemy produkcję PCB. Ta ekspansja pokazuje nasze zaangażowanie w utrzymanie innowacyjności w dziedzinie produkcji elektroniki” — pisze Teltonika w najnowszym wpisie na swojej stronie internetowej. 


reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-2
reklama
reklama