reklama
reklama
reklama
© Ekoenergetyka
Przemysł elektroniczny |

Ekoenergetyka z nowym partnerem w Skandynawii

W listopadzie Evertiq pisał, że polska spółka rozpoczęła swoją ekspansję w Skandynawii, dzięki umówię dystrybucyjnej z firmą Wennstrom. Teraz Ekoenergetyka poinformowała, że nawiązała współpracę z GodEnergi, która będzie zajmowała się dystrybucją i serwisowaniem produktów polskiej spółki, co rozszerzy jej zasięg w regionie skandynawskim.

Jak czytamy w komunikacie prasowym, GodEnergi, zajmujące się od ponad 14 lat infrastrukturą pojazdów elektrycznych w krajach skandynawskich, w szczególności w Danii, będzie dzierżawić, sprzedawać, instalować i serwisować najnowocześniejsze ładowarki Ekoenergetyki. 

GodEnergi ma na swoim koncie zainstalowanych już ponad 6 000 stacji ładowania, w tym produkty Ekoenergetyki w miejskich zajezdniach autobusowych. W listopadzie technicy GodEnergi wzięli udział w szkoleniu w siedzibie producenta w Zielonej Górze w Ekoenergetyka Training Center, zdobywając niezbędną wiedzę na temat budowy ładowarek oraz ich instalacji, aktywacji i modyfikacji — podkreśla polska spółka.

„Jesteśmy dumni, że GodEnergi jest częścią naszej sieci partnerów serwisowych. GodEnergi ma duże doświadczenie i wysokie kompetencje w zakresie infrastruktury ładowania. To świetna firma do realizacji projektu elektryfikacji transportu w regionie skandynawskim" – podsumował Krzystof Sitko, Dyrektor Centrum Serwisowego Ekoenergetyka.

Evertiq pisał niedawno, że Ekoenergetyka staje się coraz silniejszą marką. Zawdzięcza to ciągłemu rozwijaniu swojej sieci dystrybucji na całym kontynencie, oferując najnowocześniejszą technologię ładowania w szerokiej gamie modeli i konfiguracji. Warto podkreślić, że w ubiegłym roku Ekoenergetyka ogłosiła nawiązanie współpracy z dystrybutorami w krajach takich jak Niemcy i Wielka Brytania. 

"Współpraca z Ekoenergetyką jest zgodna z naszymi ambicjami oferowania innowacyjnej, zrównoważonej infrastruktury ładowania w skandynawskim sektorze transportu elektrycznego" – powiedział  Jan Darville, założyciel i dyrektor generalny GodEnergi. "Dodanie Ekoenergetyki do naszego portfolio rozwiązań jest bardzo satysfakcjonujące. Czujemy duże wsparcie i prawdziwe partnerskie podejście, ponieważ otrzymujemy nie tylko produkt, ale także cenne know-how i bezproblemową dostawę produktu."


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 23 2024 01:29 V22.5.13-1