reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay
Biznes |

CBTG ma za sobą bardzo udany rok

Cyryl Tatarczuch, CEO CBTG Technologie, na swoim profilu na LinkedInie napisał, że w 2023 roku CBTG odnotowało imponujące wyniki.

Aktualizacja; stycznia 02, 2024 8:06 AM

Krakowski dystrybutor obsłużył w 2023 roku 470 podmiotów, co — jak pisze Cyryl Tatarczuch na LinkedInie — zaowocowało obsługą 25 000 linii produktowych.

Jak wyglądają dalej liczby? CEO firmy wskazuje, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy CBTG wysłało 8 500 przesyłek, co daje łącznie 19 499 588 sztuk elementów

Ponadto w ciągu minionego roku CBTG dodało do swojego dystrybucyjnego portfolio nową firmę – Silicon Power. Krakowska firma odbyła również biznesowe wyjazdy do Hongkongu, Nowego Jorku i Dubaju.

„Nasze osiągnięcia nie kończą się tutaj, byliśmy obecni mocnym zespołem na Targach w Polsce i zagranicą, wprowadziliśmy nowe dystrybucje w postaci Silicon Power oraz prowadzimy nasz biznes na trzech kontynentach. To dowodzi naszej rosnącej obecności na rynku oraz zdolności do obsługi klientów na coraz większą skalę" – pisze Cyryl Tatarczuch, CEO CBTG Technologie, w aktualizacji na swoim koncie na LinkedInie. 

Cyryl Tatarczuch zapowiedział jednak, że w przyszły rok firma wejdzie „z jeszcze większym zaangażowaniem i motywacją”. Oznacza to, że CBTG dopiero się rozpędza. 

Przypomnijmy, że ostatnio Evertiq pisał również o sposobie krakowskiej firmy na nadwyżki magazynowe.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1