reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© andrey burmakin dreamstime.com
Przemysł elektroniczny |

Polska firma ma sposób na nadwyżki magazynowe

CBTG Technologie powstało w 2012 roku w Krakowie. Od tamtej pory sukcesywnie wyrabiało sobie markę i pozycję na polskim rynku. Teraz CBTG Technologie dostrzega poważny problem, który trawi wiele firm, czyli nadwyżki magazynowe. Krakowski specjalista służy jednak swoją wiedzą i doświadczeniem, by pomóc go rozwiązać.

W wyniku niestabilności rynku i łańcuchów dostaw, których doświadczyły firmy na całym świecie w ciągu ostatnich kilku lat, przedsiębiorcy wraz z zespołami specjalistów stanęli przed poważnym dylematem. Czy podjąć ryzyko i zmagać się z zastojami w produkcji, dostawach, etc.? Czy zabezpieczyć się, ale być może mierzyć się później z nadwyżkami magazynowymi? 

CBTG Technologie uważa, że efektowne wykorzystanie zasobów i minimalizacja strat może pomóc firmom w zmaganiu się właśnie z nadwyżkami magazynowymi elementów elektronicznych. 

Krakowska firma jest na tym polu specjalistą, gdyż jej doświadczeni analitycy opracowali innowacyjne rozwiązania, pomagające w optymalizacji procesów magazynowych, normalizacji kosztów oraz w zwiększaniu rentowności danego biznesu poprzez realizacje zamówień buforowych.  

"Jesteśmy dumni z faktu, że staramy się wprowadzać usługi innowacyjne. Nasza firma CBTG Technologie stale monitoruje i analizuje rynek, aby być i kreować na bieżąco trendy i innowacje w zarządzaniu nadwyżkami magazynowymi. Dzięki temu możemy dostarczać naszym klientom najbardziej efektywne i nowoczesne rozwiązania, które pozwalają im utrzymać przewagę konkurencyjną” – pisze Cyryl Tatarczuch, CEO CBTG Technologie, w swojej aktualności na LinkedInie. 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1