reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© XTPL
Biznes |

XTPL kontynuuje ekspansję w Azji

Evertiq pisał niedawno o nowej strategii polskiej spółki, w której zapowiedziano plany dotyczące dalszej ekspansji. Nie trzeba było długo czekać, bowiem XTPL ogłosiło zawarcie niewyłącznej umowy dystrybucji rozwiązań technologicznych z Trident Electronics Technologies Pte Ltd z siedzibą w Singapurze, co oznacza wejście polskiej spółki na nowe rynki.

Dzięki podpisanej umowie, Trident Electronics Technologies Pte Ltd zajmie się dystrybucją rozwiązań technologicznych XTPL na terenie Singapuru, Malezji, Indonezji, Tajlandii, Wietnamu i Filipin. 

XTPL dostrzega w tej współpracy szansę na znalezienie szerszych zastosowań dla swoich technologii oraz produktów w korporacjach technologicznych, centrach badawczo-rozwojowych i jednostkach naukowych.

W raporcie zaznaczono, że Trident Electronics Technologies ma dwudziestoletnie doświadczenie w sprzedaży zaawansowanego technologicznie sprzętu i materiałów eksploatacyjnych w Azji. Nawiązanie współpracy otwiera zatem polskiej spółce drzwi do obecnych i nowych klientów singapurskiego dystrybutora.

Biorąc jednak pod uwagę to, jak wyjątkową firmą na skalę światową jest XTPL, a także niedawno ogłoszoną strategię spółki, można śmiało przeczuwać, że to nie koniec ekspansji, a dopiero jej początek. Evertiq będzie monitorował sytuację. 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1