reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Teltonika
PCB |

Adeon wyposaży zakład PCB na Litwie

Adeon Technologies, holenderski dystrybutor sprzętu dla europejskiego przemysłu PCB, otrzymał bardzo duże zamówienie od firmy Teltonika. Zamówienie dotyczy dostawy wielu rodzajów sprzętu do nowego zakładu produkcyjnego PCB firmy w Wilnie.

Evertiq pisał niedawno, że w Wilnie powstanie pierwszy od dwóch dekad zakład PCB w Europie. Echa tej wiadomości jeszcze nie umilkły, a Adeon już ogłosił, że wesprze przedsięwzięcie sprzętem.

Adeon wyjaśnia komunikacie prasowym Adeon wyjaśnia, że wstępne rozmowy między firmami rozpoczęły się już na początku 2022 r. i dotyczyły oferowania rozwiązań oraz planów szkoleń instalacyjnych i długoterminowego wsparcia. 

Nowa fabryka PCB Teltoniki będzie pierwszą nową fabryką PCB, która zostanie zbudowana w Europie od ponad 20 lat. Według firmy Adeon, która dostarczy dużą część sprzętu, fabryka będzie charakteryzować się niezwykle wysokim poziomem automatyzacji.

"Adeon Technologies jest naprawdę dumne z tego, że było zaangażowane w przedsięwzięcie od wczesnego etapu i jest niezwykle zaszczycone, że zostało wybrane jako jeden z wiodących partnerów dostawczych w projekcie" -- pisze holenderska firma w komunikacie prasowym, dodając, że "nowa fabryka PCB Teltonika stanowi prawdziwy kamień milowy w podejmowaniu kroków w celu zabezpieczenia kluczowej produkcji PCB w Europie".

Instalacja zamówionych maszyn ma nastąpić w odpowiednim czasie w 2024 roku, a Adeon już wyznaczył zespół projektowy, aby zapewnić sprawną dostawę i wdrożenie sprzętu. Lista zamówionego sprzętu jest naprawdę długa.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-1
reklama
reklama