reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Noctiluca S.A.
Przemysł elektroniczny |

Noctiluca coraz śmielej wchodzi na rynek amerykański

Toruńska spółka poinformowała w środę, 18 października, o podpisaniu umowy Materiał Transfer Agreement z pewnym podmiotem doradztwa technologicznego z siedzibą w Illinois w Stanach Zjednoczonych, który prowadzi dedykowane projekty badawczo-rozwojowe i produkcyjne na zlecenie podmiotów trzecich.

Niedawno Evertiq rozmawiał z Mateuszem Nowakiem, Dyrektorem Rozwoju Biznesu w Noctiluce, o obecności firmy na zagranicznych rynkach, a także o planach na przyszłość. Na wiadomości o ekspansji nie trzeba było długo czekać, Noctiluca właśnie podpisała kolejną umowę.  

Niewymieniony z nazwy nowy partner Noctiluci współpracuje z technologicznymi spółkami w modelu "white label”, dostarczając im kompletne technologiczne rozwiązania produktowe, które następnie pod marką klienta docelowego wprowadzane są na rynek USA w modelu B2C i B2B – zaznacza toruńska spółka w najnowszym raporcie. 

Jak wynika z umowy, w pierwszym etapie amerykański partner rozpocznie proces definiowania wspólnych obszarów potrzeb swoich klientów i pól aplikacji technologii polskiej spółki. W drugim etapie ma rozpocząć się testowanie materiałów Noctiluci w celu potencjalnego rozpoczęcia realizacji przez toruńską spółkę na rzecz niepodanego z nazwy partnera i jego klientów projektów w formule Chemical CRO. Oznacza to, że Noctiluca prowadziłaby dedykowane projekty badawczo-rozwojowe w oparciu o wysokowydajne związki chemiczne.

Noctiluca zaznacza, że najnowsza współpraca będzie skupiała się przede wszystkim na poszukiwaniu możliwości implementacji jej rozwiązań u klientów Partnera w następujących obszarach:

  • monochromatycznych paneli OLED tworzonych metodami roztworowymi, tj. np. Ink Jet Printing;
  • DSSC (Dye-Sensitized Solar Cel), czyli giętkich i transparentnych ogniw słonecznych uczulanych barwnikiem;
  • rozwoju urządzeń i związków do konwersji przewodzonego widma światła.

reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-1
reklama
reklama