reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Apple
Przemysł elektroniczny |

Apple ma problem z nagrzewającymi się iPhone’ami 15

Gdy tylko nowy iPhone 15 pojawił się na rynku, niemal od razu zaobserwowano pierwsze problemy. Liczni nabywcy donoszą bowiem o nagrzewających się urządzeniach.

Według Apple’a doniesienia o "gorących" telefonach wynikają z błędów w oprogramowaniu, które mają zostać wkrótce naprawione. 

Z jednej strony problem w nowym systemie operacyjnym iOS 17 jest przyczyną dla niektórych użytkowników, z drugiej strony niektóre aplikacje, takie jak Instagram i Uber, spowodowały, że telefony stały się odczuwalnie cieplejsze niż zwykle. Instagram naprawił już problem za pomocą aktualizacji pod koniec września, powiedział serwisowi finansowemu Bloomberg Apple.

Doniesienia o nagrzewających się iPhone'ach wywołały spekulacje, że mogła się do tego przyczynić nowa tytanowa obudowa lub świeżo opracowany chip. Apple twierdzi jednak, że tytanowa rama zapewnia lepsze odprowadzanie ciepła - a procesor nie powinien zostać spowolniony podczas poprawki oprogramowania.

Przypomnijmy, że z powodu przekroczenia dopuszczalnych wartości emitowanych fal elektromagnetycznych we wrześniu iPhone 12 został wycofany we Francji.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama