reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© BSH
Przemysł elektroniczny |

BSH systematycznie inwestuje w Polsce

BSH w Polsce obecne jest już od 30 lat. Z czasem otwierał kolejne zakłady, których dziś nad Wisłą ma pięć. Ostatnio rzeszowski oddział niemieckiego giganta AGD zyskał nowy magazyn, a wrocławski - specjalny przenośnik ułatwiający logistykę.

Pod koniec czerwca 2023 roku BSH powiększył przestrzeń dla swojego rzeszowskiego oddziału, wynajmując w Jasionce dodatkowy magazyn o powierzchni ponad 20 tyś. m2, który pod koniec 2022 roku został wybudowany przez firmę Panattoni. 

BSH twierdzi, że dzięki zwiększeniu powierzchni magazynowej, przygotowuje się na zwiększenie mocy produkcyjnych, które zaplanowano na nadchodzące lata. W nowym magazynie składowane są obecnie głównie odkurzacze, kapsułkowe ekspresy do kawy i maszynki do mielenia, które są produkowane w pobliskiej fabryce małego AGD, a także komponenty do produkcji. 

W 2022 roku w rzeszowskim oddziale wyprodukowano ponad 2 mln urządzeń marek Bosch i Siemens, które trafiły później do klientów głównie z Europy Zachodniej, ale również z innych regionów świata i Polski. 

Nie jest to jedyna inwestycja w rzeszowski oddział. Przypomnijmy, że w kwietniu 2022 roku BSH ogłosił budowę tam nowego centrum rozwojowego

We Wrocławiu natomiast BSH zainwestował ostatnio w budowę specjalnego przenośnika, który będzie służył jako łącznik fabryk lodówek i piekarników z nowym magazynem. 

„W 2020 r. uruchomiliśmy w stolicy Dolnego Śląska własne centrum logistyczne wyposażone w infrastrukturę kolejową. Ten magazyn o powierzchni 30 tys. m2 już jest połączony przenośnikiem z fabrykami. Aby przygotować się na wzrost produkcji, w ubiegłym roku wynajęliśmy dodatkowy magazyn o wielkości 46 tys. m2. Drugi przenośnik będzie transportował nasze AGD właśnie do tego obiektu” – pisze BSH na swoim koncie na LinkedInie. 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-1
reklama
reklama