reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Tenneco
Biznes |

Panattoni podsumowuje inwestycję Tenneco

W maju tego roku odbyło się uroczyste otwarcie Europejskiego Centrum Inżynieryjnego Monroe w Gliwicach. Teraz jednak przedsięwzięcie podsumowuje również jego wykonawca - deweloper nieruchomości przemysłowych, firma Panattoni.

W tekście Amerykańska firma otworzyła europejskie centrum inżynieryjne w Gliwicach Evertiq pisał, bazując na komunikacie prasowym Tenneco, że w Monroe European Engineering Center pracuje prawie 240 inżynierów Tenneco Ride Control i AST, którzy wspierają wielu czołowych producentów pojazdów, a także zakłady Performance Solutions w Hiszpanii, Czechach, Belgii i Polsce. 

Nowy obiekt Panattoni określa jako najnowocześniejszy w portfolio Tenneco. 

„Globalny automotive stawia na Polskę, a zaawansowany technologicznie obiekt dla marki Monroe w Gliwicach, stanie się kluczowym ośrodkiem sieci Tenneco do obsługi klientów w zakresie Monroe OE Solutions i Monroe Intelligent Suspension obok placówek ulokowanych w Europie, Chinach, Indiach czy USA. To dla nas ogromne wyróżnienie, że tak ważną dla rozwoju firmy inwestycję zrealizowało Panattoni. Dostarczamy już nie tylko zaawansowane technologicznie fabryki, ale także zaplecze technologiczne i R&D” – mówi Marek Foryński, BTS Managing Director w Panattoni.

Zlokalizowane 2 km od zakładu Tenneco nowe centrum ma powierzchnię 9 600 metrów kwadratowych. Jeden z obiektów, o powierzchni 5 330 m kw., przystosowany został do produkcji prototypów i walidacji wszystkich typów amortyzatorów pasywnych i półaktywnych. Oprócz przestrzeni produkcyjnej, Panattoni zrealizowało również odpowiednio dostosowaną przestrzeń biurową, a także dostarczyło laboratoria z klimatyzacją i posadzkami żywicznymi. 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama