reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Politechnika Gdańska
Nauka i technologie |

DGT wsparł Politechnikę Gdańską

Dzięki wsparciu polskiego producenta i integratora systemów teleinformatycznych ze Straszyna, Katedra Sieci Teleinformacyjnych Politechniki Gdańskiej doczekała się rozbudowy sprzętu oraz aktualizacji oprogramowania w swoich laboratoriach.

Politechnika Gdańska poinformowała w aktualnościach, że DGT doposażyło serwer telekomunikacyjny DGT Millenium NJ w dodatkową jednostkę sterującą, rejestrator rozmów NetCRR2 oraz jednostkę UPS. Dodano, że przy okazji uaktualniono licencjonowaną wersję oprogramowania serwera oraz programy serwisowe, konfiguracyjne, operatorskie i taryfikacyjne.

„Sprzęt wraz z oprogramowaniem wykorzystywany jest w realizacji ćwiczeń laboratoryjnych programu studiów pierwszego i drugiego stopnia na kierunku Elektronika i Telekomunikacja oraz pierwszego stopnia na kierunku Informatyka. Przeprowadzona modernizacja zwiększa również pulę tematów projektów dyplomowych” – pisze Politechnika w Gdańska na swojej stronie.

Niedawno na łamach Evertiqa ukazał się wywiad z Krzysztofem Iżewskim, wieloletnim Dyrektorem Generalnym (CEO), Członkiem Zarządu firmy DGTronik: Polska firma działająca na rynku EMS umacnia swoją pozycję.


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2