reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© DGTronik_ASMPT
Przemysł elektroniczny |

DGTronik inwestuje

DGTronik zainwestował w swój Park Maszynowy i powiększył go o drukarkę lutowniczą od firmy ASMPT.

Krzysztof Iżewski, założyciel, wieloletni Dyrektor Generalny, Członek Zarządu firmy DGTronik Sp. z o.o., w wywiadzie udzielonym Evertiqowi zdradził, że firma myśli o rozbudowie powierzchni produkcyjnej. Teraz dowiadujemy się, że polska firma działająca na rynku EMS dokonała inwestycji i powiększyła swój Park Maszynowy o drukarkę lutowniczej DEK TQL firmy ASMPT.

W wiadomości otrzymanej przez naszą Redaktorkę czytamy, że zakupiona przez DGTronik drukarka DEK TQ jest superszybka, a czas cyklu rdzenia trwa od 5 do 6,5 sekundy. Charakteryzuje ją również wysoka precyzja: ±17,0 mikronów @ 2 Cmk. Dodatkowo model DEK TQL dedykowany jest do pakietów o wymiarach do 600 na 510 milimetrów.

W specyfikacji zaznaczono, że nowe, trzystopniowe przenośniki, unikalny kontroler ASMPT NuMotion z okablowaniem światłowodowym i o 50 % szybsze procesy czyszczenia, gwarantują wysoką prędkość pracy. Do atutów sprzętu zaliczono również jej nowatorskie napędy, druk poza taśmą oraz innowacyjne systemy mocowania, które zapewniają wysoką dokładność i wyjątkowo stabilny proces drukowania. Dzięki podwójnej pokrywie dostępu umożliwiającej wymianę wkładu z pastą bez zatrzymywania drukarki, a także automatycznej obsłudze Smart Pin i szeregu bardziej inteligentnych funkcji, drukarki działają średnio przez ponad osiem godzin bez pomocy użytkownika – podkreślono w nadesłanej wiadomości.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-2
reklama
reklama