reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© WZŁ Nr1 via LinkedIn
Przemysł elektroniczny |

WZŁ Nr 1 S.A. z kolejną, ważną umową

W związku z realizacją projektu Aparatowni Łączności Cyfrowej – Transmisyjnej, Wojskowe Zakłady Łączności Nr 1 S.A. podpisały umowę z Ośrodkiem Badawczo-Rozwojowym Centrum Techniki Morskiej S.A. na dostawę 43 radiostacji i 3 zestawów do programowania (konfiguracji).

Niedawno Evertiq pisał, że  22 marca Wojskowe Zakłady Łączności Nr 1 S.A. podpisały z firmą Transbit Sp. z o.o. umowę na dostawę 43 kompletów urządzeń tworzących system teleinformatyczny Aparatowni Łączności Cyfrowej – Transmisyjnej wraz z pakietem usług wsparcia technicznego i serwisowania. Teraz WZŁ Nr 1 poinformowało na swoim profilu na LinkedInie, że nowopodpisana umowa dotyczy dostawy 43 radiostacji RKP-8100-02B, oraz 3 zestawów do programowania (konfiguracji) radiostacji na potrzeby realizowanego przez spółkę projektu.

Zgodnie z umową, dostawca będzie również brał udział w szkoleniach załóg AŁC-T.

Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. został powołany w 1982 roku i posiada szerokie kompetencje, a także doświadczenie w projektowaniu, budowie, dostawie i utrzymaniu zintegrowanych systemów z obszaru techniki wojskowej i cywilnej. W tym w szczególności systemów: dowodzenia, analizy i przetwarzania danych, łączności, okrętowych oraz podwodnych.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2