reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Wilk Elektronik
Przemysł elektroniczny |

Wilk Elektronik rozszerza swoje portfolio

Polski producent pamięci komputerowych poinformował o poszerzeniu portfolio rozwiązań serwerowych swojej marki Goodram Enterprise.

Zwiększony popyt na pamięci formatu SODIMM oraz zwiększone zapotrzebowanie na rozwiązania mobilne sprawiły, że Wilk Elektronik postanowił wyjść im naprzeciw i rozwinąć swoją ofertę. W efekcie marka Goodram Enterprise poszerzy się o serwerowe moduły SODIMM DDR4.

"Głównym wyróżnikiem modułów pamięci GOODRAM SODIMM DDR4 jest wykorzystanie technologii ECC (ang. Error Correction Code). Moduły pamięci bazujące na technologii ECC posiadają dodatkowy układ scalony na każdy rank modułu. Układ ten nie zwiększa pojemności całego modułu. Jego zadaniem jest weryfikacja danych przesyłanych między modułem pamięci, a kontrolerem pamięci w procesorze. W momencie odczytu, dane weryfikowane są z przechowywaną dla nich sumą kontrolną. Jeżeli dane są zgodne z sumą kontrolną zostają przesłane z powrotem do procesora. Jeżeli nie są zgodne, zostają skorygowane na podstawie sumy kontrolnej i przesłane do procesora. Technologia ECC znacząco zatem zwiększa stabilność oraz niezawodność modułów pamięci, co jest kluczowe podczas nieustannej pracy modułów w serwerach." – opisuje w komunikacie prasowym nowe moduły Wilk Elektronik.

W styczniu Evertiq pisał o zakończeniu inwestycji Wilk Elektronik: Polski producent pamięci komputerowych z nową fabryką.


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2