reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay
Biznes |

Rekordowy 2022 rok dla Ecomal Poland

Ecomal to niemiecki dystrybutor elementów elektronicznych, obecny w 15 europejskich krajach, specjalizujący się w sprzedaży produktów Vishay, którego jest największym dystrybutorem na świecie. W Polsce swój oddział otworzył w 2015 roku.

W styczniu Evertiq informował o zmianach kadrowych: Ecomal Poland zatrudnił pierwszego Field Application Engineer. Ale jaki był 2022 rok dla tego dystrybutora? Postanowiliśmy się dowiedzieć. 

Na nasze pytania odpowiedziała Justyna Dudek, Sales Manager Poland w Ecomal, która poinformowała, że 2022 był rekordowy pod względem obrotów zarówno dla Ecomal Poland, jak i całej grupy, Ecomal Europe. Był to też czas wielu zmian, zmiany CEO i ustalenia nowych strategii na przyszłość.

W 2022 roku Ecomal mierzył się z dużym wzrostem zapotrzebowania ze strony niektórych klientów, a także z problemem przyspieszenia dostaw. Część klientów natomiast, z uwagi na brak innych produktów, zwracała się z prośbą o opóźnienie dostaw, które okazywały się nie tak duże, jak pierwotnie zakładano. Można więc napisać, że 2022 rok był bardzo dynamiczny, wymagał szybkich działań i elastyczności.

Ecomal Poland do 2023 roku i niedalekiej przyszłości podchodzi jednak z dystansem i chłodną głową. Firma nie stawia przed sobą tak wielkich oczekiwań, jak dotychczas. Nauczena nieprzewidywalnością ostatnich lat i miesięcy, w których zmagaliśmy się z epidemią COVID-19, wojną i pożarami, wydarzeń jak COVID, wie, że lepiej zachować dystans i być po prostu przygotowanym na wszystko. 

„Świat stał się dużo mniej przewidywalny niż był. Nie oczekujemy już stabilizacji, chcemy nauczyć się podążać za trendami i potrzebami chwili.” – napisała Justyna Dudek, Sales Manager Poland w Ecomal.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama