reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay
Biznes |

Ecomal Poland zatrudnił pierwszego Field Application Engineer

Do tej pory polski oddział założonej 50 lat temu firmy, wspierał i realizował cele kontraktów i producentów elektroniki w Polsce. Jednak w 2023 roku Ecomal postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i zatrudnił pierwszego w historii Field Application Engineer.

Nowo zatrudniony przez Ecomal inżynier to Kubilay Sezgin, absolwent Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej oraz Inżynierii elektryki i Elektroniki Uniwersytetu Pamukkale. Swoje zainteresowania i doświadczenie zawodowe rozwijał u renomowanych producentów elektroniki przemysłowej, m.in. w Rockwell Automation, ABB czy Schneider Electric. Realizował się jako inżynier wsparcia technicznego, wspierając klientów i inżynierów sprzedaży w zakresie „Power Converters” oraz jako starszy inżynier aplikacyjny. Kubilay Sezgin od 12 lat mieszka w Polsce. Biegle włada językiem tureckim, angielskim i polskim. 

Firma Ecomal Europe GmbH ma główną siedzibę w Kirchzarten, w sercu szwajcarskiego Schwarzwaldu. Została założona w czerwcu 1972 roku pod nazwą Roederstein Bauelemente-Vertrieb GmbH. W styczniu 1993 roku amerykańska grupa VISHAY Intertechnology, z siedzibą w Malvern w Pensylwanii, przejęła Roederstein. Ostatecznie firma stała się Ecomalem. Od początku budowano rozległą strukturę sprzedaży komponentów elektronicznych z oddziałami i partnerami w całej Europie, których szybko powstało 15: w Niemczech, Austrii, Węgrzech, Czechach, Słowacji, Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii, Danii, Szwecji, Finlandii, Holandii, Belgii, a także w Polsce. 


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1