reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© CONFIDEE
PCB |

Nowy gracz na rynku PCB rozkręca się

Nowy rok rozpoczęliśmy z przytupem, poznając bliżej nowego gracza PCB, czyli firmę Confidee z siedzibą w Oslo w Norwegii. Teraz Confidee ogłosiła swoje członkostwo w Szwedzkim Stowarzyszeniu Przemysłu Bezpieczeństwa i Obrony, SOFF.

„Wierzymy, że komunikacja i przejrzystość w zakresie bezpieczeństwa łańcucha dostaw to najlepsza praktyka zapewniająca zgodność w tej silnie regulowanej branży.” – mówił w komunikacie prasowym Vidar Olsen, dyrektor generalny CONFIDEE.

Norweska firma PCB oczekuje, że członkostwo w SOFF przyniesie wiele spotkań, dzielenie się informacjami, wiedzą, a przede wszystkim owocną współpracę i nowych partnerów. 

„Cieszymy się, że możemy powitać CONFIDEE jako nowego członka SOFF w Szwecji. Jako dostawca obwodów drukowanych dla przemysłu obronnego, ich wiedza i doświadczenie będą cennym dodatkiem do naszej sieci. Znając zaangażowanie osób stojących za CONFIDEE, zwłaszcza jeśli chodzi o bezpieczeństwo danych i ochronę łańcucha dostaw, jesteśmy przekonani, że ich obecność pozytywnie wpłynie na nasze stowarzyszenie i innych członków. Z niecierpliwością czekamy na wykorzystanie ich spostrzeżeń i wiedzy, aby jeszcze bardziej wzmocnić nasze zaangażowanie we wspieranie branży.” – mówił Robert Limmergård Sekretarz Generalny SOFF.

SOFF to organizacja, która zajmuje się przede wszystkim promowaniem wspólnych interesów branży bezpieczeństwa i obronności, w celu osiągnięcia jak najlepszych warunków wstępnych dla przyszłej działalności. Ponadto SOFF dąży do lepszego zrozumienia znaczenia przemysłu dla szwedzkiej polityki bezpieczeństwa i obrony.

„Jesteśmy zaszczyceni, że zostaliśmy zatwierdzeni jako członek SOFF. Wierzymy w przejrzystość i komunikację między wszystkimi stronami zaangażowanymi w łańcuch dostaw i cieszymy się, widząc, że coraz więcej firm przechodzi na dążenie do „chirurgicznej identyfikowalności” w swoim łańcuchu dostaw. Informacja jest kluczem, pytanie brzmi, kto dzierży klucz i czy jest przekazywany tym, którzy go potrzebują, i czy jest chroniony przed tymi, którzy go nie mają.” – dodał Olsen w komunikacie. 

Przypomnamy nasz artykuł z początku stycznia, w którym bliżej przedstawiliśmy Confidee: Zaczynamy rok z przytupem – poznaliśmy tajemniczą firmę PCB.


reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-2
reklama
reklama