reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Sygnis
Biznes |

Zmiany w Zarządzie Sygnis SA

Polska spółka deeptechowa prowadząca projekty R&D w zakresie technologii hardware’owych, poinformowała, że powołała do Zarządu, w tym do pełnienia funkcji Wiceprezesów Zarządu, Olgę Czerwińską oraz Joannę Danaj. Dotychczasowy Wiceprezes, Grzegorz Kaszyński, w dniu 9 stycznia 2023 r. złożył rezygnację z pełnienia funkcji Wiceprezesa oraz z Zarządu Spółki z powodów osobistych – czytamy w komunikacie Sygnis.

„9 stycznia 2023 roku jest dniem zmian w Sygnis SA. Dziękujemy Grzegorzowi Kaszyńskiemu za cały wkład w rozwój Spółki, jednocześnie witając dwie nowe członkinie Zarządu – dr Olgę Czerwińską i Joannę Danaj. Płynność pracy Zarządu pozostaje nienaruszona, a firma koncentruje się na tegorocznej perspektywie rozwoju.” – mówi Andrzej Burgs, Prezes Zarządu Sygnis SA.

Nowa Wiceprezes Zarządu, Olga Czerwińska, jest absolwentką Fizyki na Uniwersytecie Warszawskim, a w 2019 roku obroniła doktorat z zakresu fizyki teoretycznej i kosmologii.. Do tej pory w Sygnis SA pełniła funkcję Chief Scientific Officer. Ma ponad sześcioletnie doświadczenie w prowadzeniu badań naukowych, kształceniu uczniów i studentów oraz organizacji konferencji naukowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Jest również współautorką artykułów naukowych opublikowanych w międzynarodowych czasopismach oraz doświadczoną mówczynią, opisuje Czerwińską spółka w komunikacie.

Druga mianowana Wiceprezes to Joanna Danaj, która do tej pory pełniła funkcję Chief Financial Officer Sygnis SA. Jest Absolwentką Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania oraz ekspertką ds. finansów z wieloletnim doświadczeniem. Od ponad dziesięciu lat Dunaj zdobywała doświadczenie na stanowiskach w działach controllingu i audytu finansowego. Kontroluje i optymalizuje koszty, zajmuje się rzetelną oceną projektów inwestycyjnych czy przeprowadzeniem analiz ekonomicznych i finansowych na najwyższym poziomie, czytamy w komunikacie. 

Zmiany na stanowisku Wiceprezesa to nie jedyne, które miały miejsce w Sygnis SA w ostatnim czasie. W grudniu Evertiq informował, że do Sygnis S.A. dołącza Policy Advisor, Aleksander Arabadźić.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-1
reklama
reklama