reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Flex
Przemysł elektroniczny |

Flex z kolejną inwestycją w Polsce

Jesienią tego roku pisaliśmy o inwestycjach Flex w Tczewie oraz w Elblągu. Teraz Panattoni poinformowało, że globalny dostawca urządzeń i technologii wynajął od dewelopera 28 000 m2 w Łodzi. Na terenie Panattoni Park Łódź A1 Flex będzie korzystał z powierzchni magazynowej i biurowej. W transakcji pośredniczyła Agencja Doradcza Axi Immo.

„Dostępność obiektów Panattoni w całej Polsce pozwala na rozwój naszych klientów w wielu lokalizacjach. Po realizacjach dla Flex na Warmii i Mazurach oraz Pomorzu przyszedł czas na Polskę Centralną, która zapewnia doskonałe połączenie z kluczowym ośrodkami logistycznymi w kraju i Europie. Wiele wspólnych działań w tak krótkim okresie, to także najlepsze możliwe potwierdzenie naszej elastyczności i możliwości adaptacyjnych. W końcu dla firmy Flex dostarczamy powierzchnie pod różne procesy – zarówno magazynowania, logistyki, jak i produkcji”. – mówi Jakub Kaczorek, Leasing Manager w Panattoni.

Przypomnijmy, że w październiku oficjalnie rozpoczęła się rozbudowa nowej fabryki Flex w Tczewie. Pod koniec listopada informowaliśmy natomiast o wynajęciu od Panattoni powierzchni magazynowej w Elblągu, z której przedsiębiorstwo będzie korzystało od lutego przyszłego roku.

Jak podaje Panattoni, na kwiecień 2023 roku Flex zaplanował rozpoczęcie operacji logistycznych na blisko 30 000 m2 dla jednego ze swoich klientów.

Flex to dostawca usług produkcyjnych, a także projektowania i logistyki dla zróżnicowanej bazy klientów. Firma działa w 30 krajach i zatrudnia około 200 tys. pracowników.


reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-1
reklama
reklama