reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Panattoni
Przemysł elektroniczny |

Flex oficjalnie rozpoczął rozbudowę nowej fabryki w Tczewie

Wmurowanie kamienia węgielnego pod rozbudowę odbyło się 11.10.2022 r. Prace poprowadzi Panattoni.

Jak donosił kilka miesięcy temu Evertiq, w ramach rozbudowy hali, Panattoni wykona m.in. instalację tryskaczową w standardzie FM Global oraz posadzkę o podwyższonej nośności. Deweloper wyposaży również obiekt w szereg zrównoważonych rozwiązań, które pozwolą osiągnąć poziom certyfikacji BREEAM na poziomie Excellent.- 

„Kompleks firmy w Tczewie to dobrze działający organizm, a każda rozbudowa musi być starannie zaplanowaną operacją, która nie zaburzy jego harmonii. W takich działaniach niezawodnym partnerem okazuje się Panattoni. Wmurowanie kamienia węgielnego to pierwszy etap samej budowy, ale kolejny etap owocnej współpracy między zaawansowanymi technologicznie przedsiębiorstwami, doskonale rozumiejącymi swoje potrzeby"  – mówił w komunikacie prasowym Marek Foryński, BTS Managing Director w Panattoni – „Cieszy nas również, że do portfolio wpisujemy kolejną udaną transakcję sale & leaseback, potwierdzając naszą wszechstronność”.

Inwestycja obejmuje rozbudowę o 20 000 m2  jednej z istniejących hal produkcyjnych. Po zakończeniu prac budynek ma zajmować powierzchnię 31 000 m2, a cały kompleks przekroczy 100 000 m2 powierzchni przemysłowej. 

W Tczewie Flextronics International Poland zajmuje się dostarczaniem kompleksowych rozwiązania z zakresu wytwarzania produktów elektronicznych, zapewniając klientom usługi inżynieryjne, produkcyjne oraz zintegrowany łańcuch dostaw. Zespół 4 budynków produkcyjnych i magazynowych znajduje się w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, obejmuje łącznie 80 000 m2.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama