reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© GlobalLogic
Biznes |

GlobalLogic z kolejnym oddziałem w Polsce

Należąca do koncernu Hitachi amerykańska firma otworzyła swój dziewiąty oddział w Polsce. Wybór padł na Katowice, w których planuje zatrudnić stu programistów.

„Etos inżynierski w Katowicach jest bardzo silny. Cieszymy się, że jesteśmy teraz też obecni na Śląsku, gdzie nie brakuje bardzo zdolnych programistów oraz ambitnych młodych ludzi, którzy chcą i mogą wpływać na kluczowe branże oraz życie milionów ludzi za pomocą projektowanych rozwiązań” – mówił Daniel Jabłoński, Site Manager GlobalLogic Katowice. 

Jak czytamy w komunikacie prasowym GlobalLogic, oddział w Katowicach ma skoncentrować się na projektach dla branży motoryzacyjnej, a zatrudnieni inżynierowie będą realizowali zadania związane z szeroko rozumianym segmentem embedded automotive. 

„Kolejny ważny punkt biznesowy na mapie Katowic zaczyna świecić. Ważne jest, że związała się z nami firma informatyczna zatrudniająca wysokiej klasy specjalistów” – mówił Bogumił Sobula, wiceprezydent Katowic – „Katowice to dobre miejsce dla biznesu, mamy wiele atutów: jesteśmy w centrum blisko 2,5 mln aglomeracji, mamy dobrą komunikację i bogatą infrastrukturę."

GlobalLogic zatrudnia w Polsce łącznie 2000 specjalistów.

Evertiq informował w czerwcu tego roku o otwarciu innego biura GlobalLogic w Polsce: Należąca do Hitachi spółka otwiera biuro w Gdańsku.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama