reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Planet Partners_Sener
Przemysł elektroniczny |

SENER Polska z nowymi wyzwaniami

W zeszłym tygodniu Evertiq donosił o zmianach na stanowisku dyrektora generalnego w SENER Polska, które objęła Beatriz Pérez. Gdy Evertiq skontaktował się z firmą, dowiedzieliśmy się o planach zwiększenia obrotów i zatrudnienia w nadchodzącym roku.

Przypomnijmy, że Beatriz Pérez będzie zajmowała się opracowywaniem i wdrażaniem planów strategicznych zgodnych z międzynarodową polityką firmy. Pérez będzie kierowała również pracami polskiego oddziału firmy oraz utrzymywała relacje z interesariuszami. Nie była to jedyna zmiana na kluczowych stanowiskach w SENER Polska. Niespełna rok temu stanowisko Business Development Managera w polskim oddziale firmy objął Maciej Stanecki, który jest odpowiedzialny za opracowywanie strategii współpracy z polskim przemysłem, rozszerzanie obecności firmy w krajowym sektorze obronnym, a także budowanie i rozwijanie współpracy na arenie międzynarodowej.

W związku ze zmianami na tak kluczowych stanowiskach polskiego oddziału, postanowiliśmy dowiedzieć się, czy firma planuje jakieś dodatkowe zatrudnienia lub rozbudowę.

"SENER Aeroespacial jest firmą skupioną na innowacjach i zawsze poszukuje nowych wyzwań, a to wymaga wyboru kluczowych osób na kluczowe stanowiska. W ciągu ostatnich kilku lat SENER Aeroespacial rozwijał się, uczestnicząc w ważnych programach ESA, takich jak program Obserwacji Ziemi, gdzie byliśmy zaangażowani w inicjatywy HALO czy FORUM. SENER Polska od początku uczestniczy w różnych misjach ESA, a ścisła współpraca z tą organizacją zaowocowała nowymi kontraktami w dużych misjach, takich jak LISA, zakładająca stworzenie pierwszego osadzonego w przestrzeni kosmicznej laboratorium obserwacji fal grawitacyjnch, która jest naszym kolejnym wyzwaniem." – odpowiedziała w e-mailowym oświadczeniu Beatriz Pérez, Dyrektor Generalna SENER Polska.

Interesowało nas również, jakie są plany polskiego oddziału na kilka najbliższych lat.

"SENER Polska w tym roku był obecny na różnych kongresach i wydarzeniach, co wyraża nasze wsparcie dla polskiego przemysłu kosmicznego. Wzmocniliśmy nasze relacje z POLSA oraz z polskimi firmami kosmicznymi, aby stać się znaczącym graczem w polskim sektorze kosmicznym. Wyzwaniem, które przed sobą stawiamy jest zwiększenie obrotów o 15-20% i liczby pracowników o 10-15% w ciągu kolejnych 5 lat." – wyjaśniła w oświadczeniu mailowym Beatriz Pérez.


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1