reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Planet Partners_Sener
Przemysł elektroniczny |

Zmiany na stanowisku dyrektora w SENER Polska

Beatriz Pérez objęła stanowisko Dyrektor Generalnej polskiego oddziału firmy sektora kosmicznego SENER.

Jak czytamy w komunikacie prasowym, Beatriz Pérez jako Dyrektor Generalna SENER Polska ma zająć się opracowywaniem i wdrażaniem planów strategicznych zgodnych z międzynarodową polityką firmy. Pérez będzie kierowała również pracami polskiego oddziału firmy oraz utrzymywała relacje z interesariuszami.

”Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do SENER Polska. Wierzę, że moja wiedza i doświadczenie, zdobyte podczas ponad dziesięcioletniej pracy w firmie, pozwolą mi jak najlepiej kierować działaniami polskiego zespołu i wspierać naszych pracowników w osiąganiu coraz bardziej ambitnych celów.” – czytamy w komunikacie prasowym nowej Dyrektor Generalnej SENER Polska, Beatriz Pérez.

Nowa Dyrektor Generalna ukończyła Universitat Oberta de Catalunya oraz Universidad de Alcalá de Henares w Madrycie. Od dziesięciu lat związana jest z firmą SENER. Wcześniej zajmowała się tworzeniem i rozwijaniem oprogramowania dla naziemnych systemów wspomagających, projektami z zakresu systemów naziemnego wsparcia dla misji MTG i ExoMars, a także rozwojem systemów nawigacyjnych.

Warto przypomnieć, że niespełna rok temu stanowisko Business Development Managera w polskim oddziale firmy objął Maciej Stanecki. Jest on odpowiedzialny za opracowywanie strategii współpracy z polskim przemysłem, rozszerzanie obecności firmy w krajowym sektorze obronnym, a także budowanie i rozwijanie współpracy na arenie międzynarodowej. 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1