reklama
reklama
reklama
© LPKF
Przemysł elektroniczny |

Wyznaczanie nowych standardów w depanelowaniu

W czasach coraz większej dostępności tańszej mocy użytkowej lasera, ograniczeniem wciąż była prędkość przesuwania wiązki laserowej. Teraz to już przeszłość.

Faktyczne osiągnięcie znacznie wyższej efektywnej prędkości cięcia było problematyczne, ponieważ trzeba było uwzględnić dodatkowe czasy chłodzenia, aby uniknąć karbonizacji podłoża. Firma LPKF zapewnia, że dzięki opracowaniu i wdrożeniu jej technologii Tensor do przesuwania lasera, ten limit został pokonany, co umożliwia wyznaczanie nowych standardów w laserowej obróbce materiałów.

Ekspert LPKF / SE Spezial Electronic Sp. z o.o. omówi szczegółowo technologię Tensor i jej zastosowanie w depanelowaniu podczas wykładu na Evertiq Expo Warszawa 2022, a tymczasem zachęcamy do obejrzenia poniższego filmu.


Evertiq Expo Warszawa to targi i konferencja dla branży elektronicznej, które charakteryzują się przyjazną atmosferą oraz umożliwiają nawiązanie bezpośrednich kontaktów. Evertiq Expo trwa jeden dzień – to wystarczająco dużo czasu, by móc wymienić doświadczenia i spostrzeżenia dotyczące obecnej sytuacji w branży elektronicznej. A jednocześnie na tyle mało, by nie odrywać się zbytnio od codziennych obowiązków.

Data: 27 października 2022 roku, lokalizacja: PGE Narodowy.

Wstęp na Everitq Expo jak zawsze jest darmowy, jednak ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejszą rejestrację pod tym linkiem. Program konferencji dostępny jest tutaj.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 23 2024 01:29 V22.5.13-1