• /
Program konferencji przebiega równolegle do Expo. Możesz bezpłatnie odwiedzić dowolną sesję po zarejestrowaniu się na Evertiq Expo. Lunch będzie serwowany 11:00-13:00.
 • 09:00 - 09:30
  AMB Technologia Openair Plasma w elektronicznych procesach produkcyjnych
  AMB Technic
  W naszej prezentacji skupimy się na wpływie plazmy na powierzchnie i przedstawimy technologię powlekania PlasmaPlus. Dodatkowo podamy przykłady plazmy w produkcji elektronicznej (powłoka conforrmal, wiązanie optyczne, uszczelnianie).
 • 09:35 - 10:05
  TBA
  Arkadiusz Rataj - Sales Manager - Digi-Key Electronics
 • 10:10 - 10:40
  Cadence wprowadził symulację dla PCB bez modeli dla projektantów
  Tomasz Górecki  - Manager Eastern Europe  - FlowCAD
  Wiele dzisiejszych problemów wynika z nieciągłości impedancji, przesłuchów i spadków napięcia. Te symulacje są teraz zintegrowane z edytorem PCB i generują łatwe do zrozumienia wyniki w kilka sekund. Pomaga to uniknąć 80% problemów z SI i PI już w procesie projektowania.
 • 10:45 - 11:15
  Incrediscope – nowy wymiar nawigacji wewnątrz budynków, czyli jak nie zgubić się w gąszczu korytarzy
  Jacek Marcinkowski  - Project Manager - Unisystem
  Przedstawimy ideę nowo opracowanego, innowacyjnego w skali światowej systemu nawigacji wewnętrznej. Incrediscope to w pełni autonomiczny system wykorzystujący wyświetlacze e-papierowe i technologię Bluetooth. Autorski system pozycjonowania i nawigacji osób wewnątrz budynku intuicyjnie i naturalnie prowadzi osobę do pożądanego celu.
 • 11:20 - 11:50
  TBA
  Rochester
 • 11:55 - 12:25
  Lutowanie selektywne na fali – wszystko, co powinieneś wiedzieć o tym procesie.
  Karol Sowa - Właściciel firmy / Specjalista ds. Procesów - Sowa Electronics, we współpracy z Pillarhouse International Ltd
  W trakcie wykładu, zostanie przedstawiony kompletny proces lutowania selektywnego na fali. Zrobimy przegląd dostępnych rozwiązań technologicznych w zakresie: nanoszenia topnika, podgrzewania oraz lutowania. Omówimy znane zalety i wady procesu, a także obalimy kilka mitów. Pokażemy dostępne na rynku rozwiązania dla produkcji prototypowej, małoseryjnej, aż po rozwiązania skalowalne, wielkoseryjne. Na sam koniec, zaprezentujemy klika ciekawych, dedykowanych rozwiązań.
 • 12:35 - 13:05
  TBA
  Grzegorz Kałucki - Artificial Intelligence Specialist - Fitech
  Kamil Jarosz - Artificial Intelligence Specialist - Fitech
 • 13:10 - 13:40
  TBA
  Kamil Prus - Busines Development Manager / FAE Poland - Computer Controls
 • 13:45 - 14:15
  TBA
  LPKF
 • 14:20 - 14:50
  Nowe możliwości w świecie elastycznej elektroniki
  Ann-Kathrin Kächele - Project Engineer Advanced Solution Center - Würth Elektronik Circuit Board Technology
  Elastyczne płytki drukowane służą do szerokiego i szybko rozwijającego się obszaru zastosowań w przemyśle elektronicznym. Dlatego też w ostatnich latach znacznie wzrosło zainteresowanie nowymi, specjalistycznymi zabudowami. Daj się zainspirować dwóm z tych nowych technologii: rozciągliwym PCB STRETCH.flex oraz giętkim i cienkim wielowarstwowym PCB SLIM.flex. W przypadku rozciągliwych płytek PCB, termoplastyczny poliuretan (TPU) jako nowy materiał podłoża zapewnia impuls do innowacji w świecie elastycznej elektroniki. TPU jest znany na przykład jako materiał na deski rozdzielcze, węże, uszczelki lub imitację skóry. Kopolimer blokowy można jednak modyfikować przez naprzemienne sekwencje twardych i miękkich segmentów w matrycy polimerowej, aby stworzyć wysoce elastyczne, wytłaczane folie, które obecnie znajdują zastosowanie w produkcji płytek drukowanych. Rezultatem są jedno- i dwustronne płytki drukowane, które są nie tylko niezwykle elastyczne, ale także rozciągliwe. Ultracienka, wielowarstwowa płytka drukowana SLIM.flex jest mała, kompaktowa, maksymalnie podatna na zginanie i bardzo wytrzymała: takie są dzisiejsze wymagania stawiane nowoczesnym płytkom drukowanym. Niezależnie od tego, czy chodzi o badania, technologię medyczną, systemy wizyjne czy przemysł motoryzacyjny. SLIM.flex oferuje się do nowych zastosowań w tych obszarach jako rozwiązanie dające się zminiaturyzować, niezwykle wytrzymałe i elastyczne. Weź udział w tych innowacjach i czekaj na poszerzoną dziedzinę elastycznej elektroniki.
 • 14:55 - 15:25
  Zintegrowane rozwiązania technologii laserowej zwiększające wydajność procesów depanelowania płytek drukowanych
  Javier Gonzalez - Sales Manager - InnoLas Solutions GmbH
  Lasery stają się najbardziej preferowaną metodą depanelowania PCB, ponieważ oferują nieodłączne korzyści, takie jak wąskie szczeliny, a także praktycznie brak kurzu, brak naprężeń mechanicznych, szybkie zmiany konfiguracji i wiele stopni elastyczności. Zaprezentowane zostaną rozwiązania technologii laserowej zwiększające wydajność depanelowania laserowego. Obejmie to zaawansowane technologie prowadzenia wiązki laserowej w celu poprawy jakości i wydajności cięcia, zintegrowane modułowe rozwiązania automatyzacji i inspekcji w celu zwiększenia wydajności i opcji łączności dla systemów laserowych w zaawansowanych środowiskach produkcyjnych.
 • 15:30 - 16:00
  Managerowie i inżynierowie razem, mogą znacząco podbić wynik finansowy. Co do tego potrzebują?
  Michał Hałas - Dyrektor Merytoryczny - GRUPA ODITK
  Managerowie bardzo często popadają w pułapkę obniżania kosztu projektowania produktu. To jednak inżynierowie przy tworzeniu koncepcji i projektowaniu mają największy wpływ na końcowy koszt produktu. Zobacz przykłady Value Engineering i Design for Assembly, aby sprawdzić, na ile da się to zaimplementować wśród własnych inżynierów. Czy twoi inżynierowie tylko znają, oczy też potrafią w praktyce używać takich narzędzi?

COVID-19 UPDATEAll Evertiq Expos are currently open on the confirmed dates. Evertiq is monitoring the situation closely.
Komentarz Evertiq odnośnie maili będących próbą oszustwa

Evertiq jednoznacznie dystansuje się od krążących wiadomości mailowych. Te maile nie są w żaden sposób połączone z Evertiq i nie odzwierciedlają etyki tej firmy.

Evertiq nie sprzedaje, nie dystrybuuje ani nie kupuje odwiedzających i ich danych kontaktowych.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące tej kwestii, skontaktuj się z zespołem Evertiq.

Kontakt

Pomoc
Support Expo
Project Manager
Anders Björsell
+46 70 560 91 91