reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Kimball Electronics Youtube
Przemysł elektroniczny |

Kimball ruszył z rozbudową polskiego zakładu

Rozpoczęła się zapowiedziana w lutym tego roku rozbudowa zakładu Kimball Electronics w Tarnowie Podgórnym – koparki już w akcji.

Kilka miesięcy temu Kimball oficjalnie ogłosił, że powierzchnia produkcyjna zakładu w Polsce powiększy się o dodatkowych około 3 800 m kw., czyli prawie o 40%. W tym tygodniu natomiast firma opublikowała zdjęcie koparki pracującej na działce tuż obok istniejącej siedziby.

Inwestycja wynika ze zwiększonego zapotrzebowania na usługi firmy ze strony nowych i istniejących klientów – wyjaśniała firma w lutym tego roku. Szacowana wartość projektu to 8 mln USD, a wstępny plan zakłada ukończenie inwestycji latem 2023 roku.

Kimball Electronics to amerykańska firma produkująca wyroby elektroniczne dla branży motoryzacyjnej i przemysłowej oraz wyroby i urządzenia medyczne. Kimball ma dziewięć fabryk na całym świecie: w Ameryce Północnej, Azji i Europie.

Polski oddział producenta elektroniki ma siedzibę w Tarnowie Podgórnym koło Poznania. Kimball Electronics Poland zatrudnia około 1000 osób. Więcej o polskiej siedzibie w poniższym filmie. 


 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1